אודות המשרד

"איכות השירות, הצוות, זמינותו ומחויבותו לספק את הטוב ביותר ללקוח היו תמיד מעולים. אני עובדת עם משרדי עורכי דין רבים לאורך השנים וסבורה שיש במשרד יגאל ארנון ושות' אוסף נדיר של אנשים, ערכים ותרבות. אני סומכת על המשרד הזה ועל עוה"ד שיש לי את העונג לעבוד איתם, ואני מאוד ממליצה עליהם גם לאחרים". Legal500

 

משרד יגאל ארנון ושות', אשר נוסד לפני למעלה מ- 60 שנה, הינו אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בישראל, בעל הישגי עבר מוכחים של חדשנות ואיכות בהיענות לצרכי לקוחותיו. באמצעות קבוצות העבודה הממוקדות שלו, משלב משרד יגאל ארנון ושות' את המומחיות של משרד בוטיק עם היתרונות של משרד רב תחומי ובעל משאבים.

 

בסיס לקוחות

משרד יגאל ארנון ושות' מספק שירותים משפטיים כוללים לבסיס לקוחות רחב, הכולל חברות בינלאומית ("Fortune 500") וחברות בינלאומיות אחרות, בנקים מקומיים וזרים, מוסדות פיננסיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעות פרטיות, חברות הזנק (emerging growth companies), קבוצות משקיעים, גופים ממשלתיים, ויחידים. המשרד מייצג לקוחות ממגוון רחב של תחומים, בין היתר, טכנולוגיית מידע, אנרגיה (כולל אנרגיה סולארית וקלינטק), בנקאות, נדל"ן, תוכנה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה (סמיקונדוקטורים), תרופות, ביוטכנולוגיה, אינטרנט, אביזרים ומכשור רפואי, טלקומוניקציה, ביטוח, רכב, ומוצרי צריכה.

 

מקצועיות

בסיס הלקוחות המגוון של המשרד משקף את יכולתנו להתאים את השירות לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. לאורך שנות קיומו של המשרד לקוחות מטווח רחב של תחומים פנו למשרד יגאל ארנון ושות' כשחיפשו מומחיות, שירות והגינות, בעת שביקשו עזרה בפתרון בעיות משפטיות מורכבות ומאתגרות. לקוחות בוחרים בנו ונשארים איתנו בשל המיומנויות המשפטיות המקיפות שלנו. אנו מגייסים עורכי דין מהמעלה הראשונה, רבים מתוכם בעלי הישגים אקדמיים מהגבוהים ביותר, אשר מצטרפים אלינו לאחר שרכשו ניסיון רב ערך במשרדים מובילים בחו"ל. למשרד תפיסת עבודה אינטגרטיבית, המשלבת את המומחיות של המומחים שלנו עם מאגר הכישרונות של המשרד כולו. המוניטין שיצא לנו כמשיגי תוצאות משך והשאיר לקוחות מהשורה הראשונה, תיקים מאתגרים ועורכי דין יוצאי דופן.

 

שיקול דעת עסקי

בנוסף, אנו נבחרים בשל שיקול הדעת העסקי שלנו. פתרון בעיה משפטית מורכבת מצריך גישה משפטית רב תחומית כמו גם הבנה מקיפה של מטרותיהם העסקיות של לקוחותינו. אלה שלבים חיוניים ויעילים למציאת פתרונות מעשיים ואפקטיביים אשר יאפשרו את צמיחתם של הלקוחות ויסייעו בפתרון סכסוכיהם העסקיים.

 

ניסיון נרחב חוצה גבולות

חלק ניכר מעבודת המשרד הינו בינלאומי בהיקפו. אנחנו משמשים כיועצים מרכזיים בעסקאות בינלאומיות, כולל רכישות ומיזוגים, שיתופי פעולה אסטרטגיים, עסקאות של קרנות הון סיכון וקרנות פרטיות, מיזמים משותפים, מימון ציבורי ופרטי, בנקאות, ליטיגציה, ארגון מחדש של תאגידים וחובות, מיסים, הפצה, זכיינויות, נדל"ן, ועוד. בעוד שהמשרד הינו פעיל במיוחד בארה"ב, אנגליה ואירופה (המערבית והמזרחית), אנחנו מייעצים ללקוחות גם בעניין עסקיהם בהודו, סין והמזרח הרחוק, ומדינות נוספות ברחבי העולם. כתוצאה מפעילות נרחבת זו המשרד ייסד יחסים מובילים ברחבי העולם.

הרשמה לעדכונים