משרד יגאל ארנון ושות' דורג על ידי Mergermarket והוא המשרד המוביל בישראל בשווי העסקאות
10/09/2017
קרא עוד

משרדנו דורג ע"י הדירוג הבינלאומי Mergermarket במחצית הראשונה של 2017 כמשרד הישראלי מס' 1 בייצוג בעסקאות מיזוגים ורכישות לפי שווי, באזורנו. מן הדוח עולה כי משרדנו הוא המשרד המוביל בישראל בשווי העסקאות, עם שווי כולל של למעלה מ-15 מיליארד דולר.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את שפיר הנדסה ברכישת 10% מגבעות עולם
27/08/2017
קרא עוד
עוה"ד דוד שפירא, אלירן פורמן ונועה סלבין יצגו את שפיר הנדסה, בעסקה אשר במסגרתה נרכשו 10% מגבעות עולם ובנוסף תקבל אופציה ל-15% נוספים. בתמורה להקצאת המניות החברה תשלם 1.3 מיליון דולר וסכום נוסף של 3.775 מיליון דולר במקרה שתממש את אופציית הרכש.

 

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את Iguazio Systems Ltd בגיוס סכום של כ-32 מיליון דולר
09/08/2017
קרא עוד

עוה"ד פיטר שוגרמן ותאיר צ'רבקובסקי יצגו את חברת הסטארט-אפ Iguazio Systems Ltd העוסקת בתחום האחסון וביג-דטה, במסגרת סבב גיוס B בסכום של כ-32 מיליון דולר. הסיבוב הובל ע"י קרן פיטנגו בהשתתפות משקיעים קיימים ומשקיעים חדשים נוספים שהצטרפו לאחר מכן ביניהם Robert Bosch Ventures  ו-Verizon Ventures.

משרד יגאל ארנון וושת' יצג את Mexichem בעסקה לרכישת השליטה בנטפים, בכ-1.9 מיליארד דולר
07/08/2017
קרא עוד

עוה"ד ברי לבנפלד, בן סנדלר, אלי גרינבאום, אירה בורשטיין, שירה ליבנה והמתמחה אילן לושינסקי יצגו את Mexichem, חברה ציבורית מקסיקנית, בעסקה לרכישת השליטה בנטפים - חברת ההשקייה המובילה בארץ ובעולם, בתמורה לכ- 1.9 מיליארד דולר.
 Mexichem זכתה במכרז בו התחרתה חברות וקרנות בולטות מכל העולם וצוות המשרד ייצג, יחד עם עורכי הדין האמריקאים, את Mexichem לאורך כל התהליך, שכלל בדיקות נאותות, מו"מ על הסכם הרכישה לקראת הגשת ההצעה וניהול מו"מ על ההסכמים הסופיים, כולל הסכמים עם קיבוץ חצרים שנותר בעל מניות מהותי בחברה. המכרז היה תחרותי מאוד ועד הרגע האחרון נוהלו מגעים עם כמה מתמודדים במקביל ובשלב ההכרעה זכתה Mexichem לא רק בזכות ההצעה שהגישה, אלא גם בשל היותה שותפה ראויה ומתאימה יותר בעיני חברי קיבוץ חצרים (אשר נדרשו להצביע באופן פיסי על העדפתם).
העסקה הדגישה את היכולות ותחומי האחריות הרבים והמגוונים של צוות המשרד:

  • היבטי הנדל"ן - חגית בבלי, נטלי קורנפלד ואלעד מורגנשטרן
  • היבטי התשתיות והסביבה - דורון תמיר, רוני אוסבורן ושרה הבר
  • הסכמים מסחריים והיבטי מימון – יובל שלהבת, עדי אתר, איתמר כהן והמתמחה רון שחם
  • קניין רוחני ומענקי מדינה - מרים פרידמן ונועם פרצר
  • דיני עבודה והטבות עובדים - שירה להט, אופיר דגן ואבן שנדלר
  • היבטי הביטוח - יורן גיל
  • מיסוי - ערן למפרט, אופיר לוי ודור דניאל
משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את יצגו את NanoRep, ברכישתה על ידי LogMeln האמריקאית בסכום של 45 מיליון דולר
06/08/2017
קרא עוד

עוה"ד קובי בן שטרית, לירון הכהן, יוכבד נובוגרודר שושן, אופיר לוי, שי פחימה, מרים פרידמן, דניאל דמבוריץ, ניצן פישר קונפורטי והמתמחה אילן לושינסקי יצגו את חברת NanoRep הישראלית, המפתחת צ'ט בוטים לעסקים, בעסקה בה נרכשה על ידי LogMeln האמריקאית בסכום של 45 מיליון דולר.

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את נ.ת.ע הממשלתית במכרז הרכבת הקלה בתל אביב
02/08/2017
קרא עוד

עוה"ד אורן רוט, מיכה טולמן, דב ארמן והמתמחה טל-אור כהן, ליוו את חברת נ.ת.ע הממשלתית במכרז הרכבת הקלה בתל אביב. קבוצת "תבל" המורכבת מאגד אחזקות, שנז'ן מטרו ו- CCECC הסיניות, היא המובילה במכרז ההפעלה של הרכבת הקלה בתל אביב. תוצאות המכרז כפופות להשלמת הליך היוועצות עם הממונה על ההגבלים העסקיים, וזאת בהתאם לחוק הריכוזיות.

​דירוג האיכות של BDI Coface לשנת 2017 מדרג את משרד יגאל ארנון ושות' ב-30 תחומי התמחות, וממצב אותו כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל
25/05/2017
קרא עוד

דירוג BDI Coface שפורסם השבוע, דירג 20 מחלקות במשרדנו כ"עלית" – בהן: נדל"ן, תכנון ובנייה, התחדשות עירונית, מיסוי, מימון פרויקטים, בנקאות, הייטק, מיזוגים ורכישות, מסחרי בינלאומי, פירוקים וכינוסים, ליטיגציה, משפט מנהלי, שוק ההון, קניין רוחני, הסדרי חוב, ניהול הון משפחתי, תובענות ייצוגיות, אנרגיה ותשתיות, גבייה והוצל"פ ורשויות מקומיות.
מחלקות הביטוח, הגבלים עסקיים, נזיקין, עבודה, איכות הסביבה, מיסוי נדל"ן, ספורט, משפט מסחרי בסין/מזרח אסיה ותקשורת דורגו כ"מובילות בולטות".

לצפיה בדירוגים:
http://www.bdicode.com/bdilaw2017/#22
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את חברת אפליי טכנולוגיות מובייל מתקדמות בהסכם לרכישת פעילות חברת ס.ד.ק מדיה
23/05/2017
קרא עוד

עוה"ד דניאל מרקוביץ ונאווה רוזיליו יצגו את חברת אפליי טכנולוגיות מובייל מתקדמות בע"מ, אשר עוסקת בפיתוח ערוצי שיווק והפצה של אפליקציות סלולריות ומניותיה נסחרות בבורסת ת"א, בהסכם לרכישת פעילות חברת ס.ד.ק מדיה בע"מ באמצעות שותפות בבעלות הצדדים. ס.ד.ק. עוסקת בתחום פתרונות פרסום וטכנולוגיה דיגיטליים המיועדים למפרסמים ובעלי תוכן. במסגרת העסקה, השותפות הרוכשת תשלם סכום של עד 1.2 מיליון ש"ח. 

משרד יגאל ארנון ושות' ייצגו את WiseSec בעסקה מול החברה המובליה בטייואן בתחום כרטיסי התשלום הנטענים EasyCard
27/04/2017
קרא עוד

עוה"ד קובי בן שטרית ודניאל גרין יצגו את חברת הסטארט-אפ הישראלית WiseSec בעסקה מול חברת EasyCard – , החברה המובילה בטייוואן בתחום כרטיסי התשלום הנטענים (כרטיסי Pre-Paid). במסגרת העסקה חתמו החברות על שיתוף פעולה אסטרטגי ליישום טכנולוגיית  Tap to Pay ('תשלום באמצעות מגע') הייחודית אותה פיתחה החברה הישראלית לשיפור חווית המשתמש בשירות כרטיסי התשלום הנטענים הגדול ביותר בטייוואן. חברת הענק EasyCard, תומכת כיום בכ-50 מיליון כרטיסי תשלום נטענים המשמשים את לקוחותיה בכל רחבי המדינה. 

משרד עו"ד יגאל ארנון ושות' יצג את אפריקה ישראל תעשיות בהסדר עם נושיה
19/04/2017
קרא עוד

עוה"ד שירי שחם, גיל אורן, שי מרגלית ונעה סלבין יצגו את אפריקה ישראל תעשיות בהסדר עם נושיה, במקביל ובקשר עם מכירת החברה הבת שלה נגב קרמיקה למשקיע.

​דירוג CofaceBdi מדרג את משרדנו בקבוצת העלית של מרבית התחומים
05/04/2017
קרא עוד

דירוג CofaceBdi המדרג את המשרדים המובילים בישראל בתחומי הפעילות השונים, מדרג את משרדנו בקבוצת העלית של מרבית התחומים ובפרט בתחומי המסחר הבינלאומי, הגבייה וההוצאה לפועל, שוק ההון, היי-טק וניהול ההון המשפחתי.

משרד עו"ד יגאל ארנון ושות' יצג את אינטל ברכישתה את Mobileye תמורת 15 מיליארד דולר
13/03/2017
קרא עוד

עוה"ד ברק פלאט, ד"ר ערן למפרט, מרים פרידמן, אירה בורשטיין, שי פחימה, נטלי דמרי, דניאל גרין, בן סנדלר, אבן שנדלר, נעם פרצר והמתמחה רות כהן יצגו  את חברת Intel ברכישתה את חברת Mobileye, בעסקה שהוכרזה כ"עסקה הכי גדולה בתולדות ההיי טק הישראלי". 
מובילאיי הינה חברה בעלת היבטים גיאוגרפיים מורכבים אשר יצרו מורכבות רבה בגיבוש מתווה העסקה. השלמת העסקה מותנית באישורים רגולטורים שונים.
עסקה כזו, דורשת את התמיכה של מחלקות שונות במשרד, ובכלל זה סיוע בהיבטים שונים, כגון: דיני חברות, מיסים, דיני עבודה, קניין רוחני וכו'.

מוזמנים לקרוא על העסקה כאן >>

http://www.themarker.com/markets/1.3921460
http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3709467,00.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4934595,00.html
http://www.israelhayom.co.il/article/459775

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את הבנק הממשלתי הרוסי VBT
12/03/2017
קרא עוד

בית המשפט העליון קיבל את ערעורו של בנק הרוסי VTB וקבע כי יש לאכוף בישראל פסקי דין אזרחיים שניתנו ברוסיה, ולפיהם נדרש איש העסקים יבגני מרגוליס לשלם לבנק 52 מיליון שקל.
הבנק הרוסי יוצג על ידי עוה"ד ברק טל, רותה לובן ושלומי שניידר.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את Google Inc בעניין חשיפת פרטי החשבון של עו"ד יוסיפוף ז"ל
02/03/2017
קרא עוד

עו"ד רותה לובן מייצת את .Google Inc במסגרת בקשה לצו שהופנתה נגדה לחשיפת פרטים הנוגעים לחשבונות גוגל של עו"ד יוסיפוף המנוח. זהו הליך ראשון ותקדימי בישראל בשאלת חשיפת פרטים מסוג זה.

משרד יגאל ארנון ושות' ייצגו את HSBC ו-JP MORGAN בעסקה למימון פיתוח מאגר לוויתן
21/02/2017
קרא עוד

עוה"ד שירי שחם וסימון וינטרוב מלווים את עסקאות המימון הענקיות בשוק הגז הישראלי. אתמול חתמו הבנקים הזרים HSBC ו-JP MORGAN על עסקה שבמסגרתה יעמידו 1.5-1.75 מיליארד דולר לאבנר ודלק קידוחים לשם פיתוח מאגר לווייתן. 

משרד יגאל ארנון ושות' אירח משלחת בכירים של ענקית החשמל והאנרגיה CLP
15/02/2017
קרא עוד

-ענקית החשמל והאנרגיה האסייתית – CLP בוחנת טכנולוגיות ישראליות ואנו שמחים להיות חלק מכך.
השבוע התארחה בארץ משלחת בכירים מ- CLPP הנסחרת בשווי של 25 מיליארד דולר בבורסת הונג קונג ופעילה בסין, הודו, וייטנאם ואוסטרליה.
משרדנו ליווה יחד עם לשכת המסחר ישראל-אוסטרליה את המשלחת שבחנה בחנה טכנולוגיות רלוונטיות לשווקים שבהם היא פועלת וכן הזדמנויות להשקעה בסטארט-אפים וחברות ישראליות בתחומי האנרגיה והסייבר.

ביהמ"ש המחוזי דחה את ערעורו של קופל כנגד יוטיוב
29/01/2017
קרא עוד

עוה"ד רותה לובן ויונת אפריאט מנה יצגו את יוטיוב בבקשה לדחית ערעורו של אבנר קופל כנגד החברה. כזכור ביוני 2016 דחה ביהמ"ש את תביעת קופל וקבע, כי הביטויים "אבנר קופל מת" ו-"אבנר קופל נשק לי את התחת" אינם מהווים לשון הרע.  ביהמ"ש המחוזי דחה את הערעורו של קופל על פס"ד זה.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את MentAd במכירתה ל-SocialCode האמריקאית
10/01/2017
קרא עוד

עוה"ד פיטר שוגרמן, אבי אנושי, והמתמחה אהובה גולדסטנד יצגו את חברת MentAd במכירתה ל-SocialCode האמריקאית, אחת החברות הגדולות ביותר בתחום הפרסום ברשתות החברתיות. הפלטפורמה של MentAd מאפשרת לעסקים לחזות מי יהיו הלקוחות הבאים שלהם כדי לבנות קמפיינים פרסומיים מדוייקים יותר שיגיעו לאותם לקוחות עתידיים במדיה החברתית.

משרדנו דורג גם השנה, במקום הראשון בייצוג נתבעים בתובענות ייצוגיות מטעם המרכז "הלכה למעשה"
08/01/2017
קרא עוד
משרד יגאל ארנון ושות' יצג את Commerce Sciences ברכישתו ע"י Taboola הישראלית
08/01/2017
קרא עוד

עוה"ד אדריאן דניאלס, אבי אנושי, דפנה רז והמתמחה דניאל גזית יצגו את הסטראט־אפ Commerce Sciences ברכישתו ע"י חברת Taboola הישראלית.  החברה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לעסקים להתאים אוטומטית את חוויית הקנייה באתרי המסחר האלקטרוני שלהם לגולשים שונים, תוך שהמערכת לומדת את התנהגות הגולשים באתר ומתאימה עבורם את תכניו באמצעות שינוי של כלל הממשק

משרד יגאל ארנון ושות' שימש כעוה"ד הישראילים של Otic Pharma במכירתה ל-Tokai האמריקאית
27/12/2016
קרא עוד

עוה"ד ברי לבנפלד, ירום רומם, יוליה לזבין, ערן למפרט ומרים פרידמן ממשרדנו שימשו כעוה"ד הישראליים של חברת Otic Pharma בעסקה בה בעלי המניות של Otic ימכרו את כלל מניותיהם ב-Otic לחברת הביופארמה האמריקאית הנסחרת Tokai, תמורת מניות Tokai, כך שלאחר השלמת העסקה, Otic Pharma תהפוך להיות חברת בת בבעלות מלאה של Tokai. לאחר השלמת העסקה, יחזיקו בעלי המניות הנוכחיים של Otic כ-60% ממניות Tokai ואילו בעלי המניות הנוכחים של Tokai יחזיקו ב-40% הנותרים.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את לייטספייד בסבב גיוס בחברת בלו ווין קפיטל
14/12/2016
קרא עוד

עוה"ד ירום רומם, יוליה לזבין ואדם שחף והמתמחה אילן לושינסקי ייצגו את לייטספיד שהובילה סבב גיוס של למעלה מ-25 מליון דולר בחברת בלו ווין קפיטל.
 

משרד עורכי דין יגאל ארנון ושות' מדורג כאחד מהמשרדים המובילים בדירוג IFLR מהדורת 2017
31/10/2016
קרא עוד

כמידי שנה, דירוג IFLR1000 מדרג את משרד עו״ד יגאל ארנון ושות' כאחד מהמשרדים המובילים בישראל. המשרד מדורג במהדורת 2017 כמשרד מוביל בתחומים: מיזוגים ורכישות ומימון פרויקטים, וכמשרד בולט בתחומים בנקאות ושוק ההון.

משרד המשפטים העסיק עובדת בניגוד לתקנות - ויפצה אותה בחצי מיליון שקל
19/10/2016
קרא עוד

עוה"ד מוטי בייץ ודבי שליט ממשרדנו ייצגו עורכת דין שבמשך חמש שנים הועסקה ע״י משרד המשפטים בניגוד להוראות התקשי״ר, כקבלן עצמאי ולא כעובדת.
בית הדין האזורי לענייני עבודה בירושלים הכיר בסטטוס של התובעת כעובדת, וחייב את משרד המשפטים לשלם לה פיצויי פיטורין וזכויות סוציאליות.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את eBay בעסקת הרכישה של חברת קוריגון בע"מ
05/10/2016
קרא עוד

עוה"ד ברי לבנפלד, בן סנדלר, דוד רונס, אלי גרינבאום, מרים פרידמן, אירה בורשטיין, ערן למפרט, שי פחימה, דליה קרצבורן, אבן שנדלר, יוכבד נובוגרד-שושן והמתמחה ניצן קונפורטי יצגו את חברת eBay Inc. בעסקת הרכישה של חברת קוריגון בע"מ, אשר פיתחה מוצר בתחום זיהוי תוכן ויזואלי ותשתלב במערך הפעילות של eBay בישראל.                   
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את תאגיד הטכנולוגיה הסיני Kuang Chi, בהשקעתו השלישית בישראל
13/09/2016
קרא עוד

עוה"ד סיימון וינטרוב, ג'וש הירש והמתמחה דרורה טרופ יצגו את תאגיד הטכנולוגיה הסיני Kuang Chi, שהודיע על השקעתו השלישית בישראל. החברה הודיעה על השקעה בסטארט אפ Agent Vi שמפתח תוכנה לזיהוי חשודים במצלמות אבטחה, וזאת כחלק מתוכנית השקעות של 300 מיליון דולר אותה החל ליישם בתחילת השנה.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את Leap Therapeutics ברכישתה את Macrocure
04/09/2016
קרא עוד

עוה"ד ברי לבנפלד, אירה  בורשטיין, ערן למפרט, שי פחימה ואלונה טולדנו יצגו את חברת Leap Therapeutics האמריקאית ברכישתה את מקרוקיור הישראלית.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג חבר תאגידים סיני ברכישתם את Playtika תמורת 4.4 מיליארד דולר
30/07/2016
קרא עוד

עוה"ד ברי לבנפלד, בן סנדלר, ערן למפרט, אלי גרינבאום, יוכבד נובוגרודר-שושן, אירה בורשטיין, והמתמחה ניצן קונפורטי, יצגו חבר תאגידים סיני ברכישתם את Playtika, חברת הגיימינג הישראלית, תמורת 4.4 מיליארד דולר.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את Riverbed ברכישתה את Aternity בסך 70 מיליון דולר
27/07/2016
קרא עוד

עוה"ד ברק פלאט והגר מזרחי יצגו את חברת Riverbed בעסקת הרכישה של חברת Aternity.
Aternity הישראלית מפתחת מערכת לניטור השימוש באפליקציות במחשבים בארגונים גדולים והיא נרכשה ע"י Riverbed האמריקאית, שמספקת מערכות לניהול ושיפור תשתיות מחשוב, בסכום של 70 מיליון דולר.
סיעו בעסקה עוה"ד ערן למפרט, שי פחימה, בן סנדלר, שירה להט, אלי גרינבאום ומרים פרידמן.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את החברות הראל ומגדל בעסקת השכרת משרדים במגדלי אלון
17/07/2016
קרא עוד

עוה"ד חגית בבלי ואיל בן יצחק ייצגו את החברות הראל ומגדל בעסקת השכרת 10,000 מ"ר במגדלי אלון ב-1.1 מיליון ש"ח.