משרד יגאל ארנון ושות' יצג את סימנס בעתירות שהוגשו כנגד זכיתה במכרז של רכבת ישראל לאספקה ולאחזקה של קרונות חשמליים
01/02/2018
קרא עוד

עוה"ד דניאל אברבנאל, דרור ורסנו ושיר אשכול יצגו את סימנס בעתירות שהוגשו  כנגד זכיתה במכרז של רכבת ישראל לאספקה ולאחזקה של קרונות חשמליים. סימנס הוכרזה כזוכה במכרז, שערכו מעל 5 מיליארד ₪, בחודש ספטמבר 2017, לאחר שגברה על שורה של מתחרות; ובהן: אלסטום הצרפתית, בומברדייר, ושטדלר השוויצרית. בית המשפט המחוזי בתל-אביב הורה על דחיית העתירה שהגישה חברת אלסטום הצרפתית נגד זכייתה של סימנס במכרז בעקבות הודעה של אלסטום כי היא מסכימה לדחייתה. בית המשפט פסק לחובתה של אלסטום הוצאות בסך כולל של 200,000 ₪. שתי עתירות קודמות שהוגשו נגד זכייתה של סימנס במכרז - ע"י בומברדייר וע"י שטדלר - נמשכו על-ידן, לאחר שסימנס ורכבת ישראל הגישו את תשובתן להן. בומברדייר ושטדלר חויבו בהוצאות בסך 50,000 ₪ כל אחת בעת משיכת עתירותיהן. עוה"ד דוד שפירא ומיכה טולמן יצגו את סימנס בהליכי המכרז.

משרד יגאל ארנון ושות' ייצג את ההורים לילדי חינוך מיוחד בבית"ר עלית הטוענים כי העירייה מזניחה אותם.
31/01/2018
קרא עוד

עו"ד בועז פייל מייצג את ההורים לילדי חינוך מיוחד בבית"ר עלית טוענים כי העירייה מזניחה אותם. להורים התגלה כי העיריה אינה מעבירה לעמותה המפעילה את בית הספר תקציבים שהיא מחוייבת להעביר, בסכומים של מיליוני שקלים, מה שפוגע ישירות ברמת הטיפולים והשירותים שמקבלים התלמידים. בנוסף, נוכח המצוקה התקציבית אליה נקלעה העמותה בשל מחדלי העיריה, התנאים בהם לומדים התלמידים הם בלתי נסבלים, המוסד מתנהל בקרוואנים שאינם מתאימים כלל למוסד חינוך, וודאי שלא למוסד המיועד לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את קבוצת אזורים ועופר השקעות בהשכרת מתחם משרדים לחברת נובל אנרג'י.
28/01/2018
קרא עוד

עוה"דן עמליה משי, נפתלי ניר, מיכל סגמון ולארן חורי ייצגו את קבוצת אזורים ועופר השקעות בהשכרת מתחם משרדים לחברת נובל אנרג'י. המתחם כולל  9 קומות של משרדים במתחם "הרצליה הילס", שישתרעו על פני 13,000 מ"ר ויושכרו לתקופה של 10 שנים.

לקריאה נוספת:
לקריאה בגלובס
לקריאה בכלכליסט
לקריאה בספונסר
 
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את חיים זקן בניה והשקעות בע"מ בערר על החלטת ועדת התכנון והבניה בנוגע לפרוייקט מחיר למשתכן
14/01/2018
קרא עוד

ענר חפץ ויעל מרטיק חנן הגישו ערר בשם חיים זקן בניה והשקעות בע"מ על החלטת ועדת התכנון והבניה בנוגע לפרוייקט מחיר למשתכן בשכונת הרקפות בראשון לציון. בין היתר הועלתה השאלה אם יש לזוכי פרוייקט מחיר למשתכן זכות להגיש התנגדות לפרוייקט על אף שעדיין לא ידוע אם ירשו בו דירה.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את חברת אקיורט מדיקל תארפואטיקס בע"מ ברכישתה על ידי החברה הצרפתית Guerbet SA
09/01/2018
קרא עוד

עוה"ד ברק פלאט, ד"ר ערן למפרט, אלי גרינבאום, נטלי דמרי, דור דניאל והמתמחה ג'וש האוזר ייצגו את חברת אקיורט מדיקל תארפואטיקס בע"מ במסגרת רכישתה על ידי החברה הצרפתית Guerbet SA, בשווי עסקה שצפוי לעמוד על סך של 57 מליון יורו (19.5 מליון יורו ישולמו במעמד סגירת העסקה).  

משרד עו"ד יגאל ארנון ושות' ייצג את הילל צ'רני ואת הולילנד תיירות בתביעת ענק על סך של 130 מיליון ש"ח שהגישה כנגדם עיריית ירושלים.
07/01/2018
קרא עוד

עוה"ד בעז פייל ואייל אייכל ייצגו את הילל צ'רני ואת הולילנד תיירות בתביעת ענק על סך של 130 מיליון ש"ח שהגישה כנגדם עיריית ירושלים. העירייה טענה בתביעתה שהמוכרים והקונים של הקרקע עליה הוקם פרוייקט הולילנד בירושלים רימו אותה, לא גילו לה שכבר נרקמה ביניהם עסקה למכירת הקרקע, והביאו אותה לחתום על הסכם לפיו תוענק לנתבעים הנחה משמעותית בהיטל ההשבחה שעליהם לשלם לעירייה. לטענת העירייה, בעקבות גילוי התרמית יש לחייב את הנתבעים לשלם סכום של 130 מיליון ₪ בנוסף לסכום היטל ההשבחה שכבר שילמו – 20 מיליון דולר.
בפסק הדין המתפרש על פני 70 עמודים נדחתה לחלוטין תביעת העירייה והיא חויבה לשלם לנתבעים הוצאות בסכום כולל של למעלה ממיליון ש"ח.  
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את שפיר הנדסה ברכישת 13% בגבעות עולם
25/12/2017
קרא עוד

עוה"ד דוד שפירא, אלירן פורמן ודב ארמן יצגו את שפיר הנדסה ברכישת 13% בגבעות עולם.
החברה הודיעה על מימוש האופציה שניתנה לה בחודש אוגוסט, כאשר רכשה נתח ראשון של 10% בשותף הכללי של גבעות עולם. שפיר תשלם 2 מיליון דולר עבור הקצאת המניות ותקבל אופציה להגדלת האחזקה בשנה הקרובה.

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו קבלן הביקש לעצור הגרלת מחיר למשתכן בפרויקט של עצמו
14/12/2017
קרא עוד

עוה"ד בועז פייל ויהושע ליברמן יצגו קבלן בעתירה שהגיש לביהמ"ש המחוזי בירושלים, ובה מבקש לבטל ברגע האחרון את השתתפותו בהגרלת דצמבר של פרויקט מחיר למשתכן במבשרת ציון. בעתירה נטען כי שלב התכנון של הפרויקט טרם הסתיים, וכי התוכניות והמפרטים לא אושרו כנדרש. המשמעות היא שהתכנית לא בשלה לשיווק ובהכרח יידרשו לפחות עוד 4 שנים וחצי לפני שיתאפשר בה איכלוס. למרות המצב, במטה הדיור ובמשרד השיכון והבינוי מיהרו להוציא את הדירות להגרלה. העותרים טענו כי קיומה של ההגרלה כמתוכנן, היה גורם לנזקים חמורים ליזם, לפרויקט ולזוכים. ביהמ"ש המחוזי נתן צו ארעי כמבוקש ועצר את הכללת המתחם בהגרלה של חודש דצמבר 2017.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את קבוצת אלדר בגיוס של 65 מיליון ש"ח מקרן ארבל
05/12/2017
קרא עוד

עוה"ד דניאל מרקוביץ ושי מרגלית יצגו את קבוצת אלדר בגיוס של 65 מיליון ש"ח מקרן ארבל. 
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את "הפרויקט של רביבו" בערעורו של פרחי על פסק דינו של בית המשפט השלום
30/11/2017
קרא עוד

עוה"ד עידו חיטמן ואידן רגב יצגו את "הפרויקט של רביבו" בערעורו של פרחי על פסק דינו של בית המשפט השלום שדחה לפני כשנה וחצי את תביעת המיליונים שהגיש נגד הפרויקט של רביבו, בטענה כי הוא שותף בה.
לאחר שבית המשפט השלום בתל אביב דחה את עיקר תביעתו של פרחי בפסק דין מנומק, ואף קבע כי ישלם הוצאות לבן מנחם, הגיש פרחי ערעור על פסק הדין. נוכח המלצת הרכב בית הדין המחוזי (כב' הש' סגן הנשיא ישעיהו שנלר, כב' הש' סגן הנשיא קובי ורדי, וכב' הש' עינת רביד), נדחה הערעור, כאשר פרחי חויב לשלם לבן מנחם הוצאות בסך 7,500 ₪.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את .Leadspace Ltd בסבב גיוס של 17.5 מיליון דולר
29/11/2017
קרא עוד

פיטר שוגרמן, דניאלה מילנר והמתמחה נוח זיוון יצגו את Leadspace Ltd. הישראלית בסבב גיוס ממשקיעים קיימים וחדשים בסך כולל של 17.5 מיליון דולר. Leadspace היא חברה SaaS עם פלטפורמת ניהול העוסקת במציאת לקוחות פוטנציאלים עבור חברות באמצעות אלגוריתמיקה שהחברה פיתחה.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את סיירן בעסקת רכישה ובה קרן ורבורג פינקוס רכשה 10.6 מיליון מניות
28/11/2017
קרא עוד

עוה"ד דוד שפירא, אלירן פורמן ואיוור קרומהולץ יצגו את חברת סיירן הדואלית, בעסקת רכישה ובה קרן ורבורג פינקוס רכשה 10.6 מיליון מניות במחיר של 1.85 דולר. התמורה מההשקעה עומדת על 19.6 מיליון דולר ומניית החברה הדואלית. סיירן ביצעה בשנים האחרונות הסבה בפעילותה ומתמקדת עתה באספקת שירותי אבטחה בענן – אחד התחומים החמים בתעשייה. היא נסחרת בשווי של 90 מיליון דולר. בעקבות ההשקעה, זינקה מניית החברה בעשרות אחוזים.

משרדנו בשיתוף עם KPMG עורכים כנס What's Next 2018 לקראת סוף שנת המס.
28/11/2017
קרא עוד

משרד עורכי דין יגאל ארנון ושות' בשיתוף עם KPMG עורכי כנס לקראת סוף שנת המס. הכנס יערך ב-11.12.17, במלון דן (רחוב לח"י 32 בירושלים).
עוה"ד אמנון לורך, אופיר לוי, ערן למפרט ויובל שלהבת ירצו בכנס. עו"ד חגי שמאולי יישא מילות פתיחה.
להרשמה יש ללחוץ כאן, או בגוף ההזמנה מטה.


 

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את חברת פוסון בעסקת השקעה של 30 מיליון דולר
21/11/2017
קרא עוד

דוד אוסבורן, אליחי ביטר, מרים פרידמן ודרורה טרופ יצגו את חברת פוסון הסינית בעסקת השקעה של 30 מיליון דולר בסטארט־אפ מיטראסיסט בתחום מסתמי הלב. 

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את הסוכנות היהודית בגיוס 600 מיליון שקל
19/11/2017
קרא עוד

דוד שפירא, חגית בבלי ויעל הפלר יצגו את הסוכנות היהודית בעסקת ענק בעלות של כמיליארד שקל למימון הקמת כ-2,650 יחידות דיור שיתפרשו על פני 17 נכסים של הסוכנות ברחבי הארץ. הסוכנות, באמצעות חברה ייעודית שהוקמה לצורך כך, ובניהול עמיגור, תבנה את הדירות, תשכיר אותן ותנהל אותן במשך 20 שנה - ובתום התקופה עומדת לרשות המדינה אופציה לחידוש ההסכם ל-20 שנים נוספות. כאמור, עלות הבנייה של הפרויקט מוערכת בכמיליארד שקל, כאשר המדינה אמורה לממן כ-530 מיליון שקל ויתרת המימון בסך של כ-590 מיליון שקל תגויס כחוב וכהון מקרנות ייעודיות. ההלוואה תועמד ע"י הראל חברה לביטוח, שנבחרה כגוף המממן בהליך מעין מכרזי. להבטחת ההלוואה ישועבדו נכסי הסוכנות לטובת הראל.

דירוג IFLR1000 לשנת 2018 דירג את משרדנו כ-Top Tier Firm בכל חמישה תחומי המשפט המדורגים ע"י מדרג זה
22/10/2017
קרא עוד

משרדנו דורג כ-Top Tier Firm על ידי הדירוג הבינלאומי IFLR1000 לשנת 2018 בכל חמישה תחומי המשפט המדורגים ע"י מדרג זה: מיזוגים ורכישות, בנקאות, שוק ההון, מימון פרויקטים ופיתוח פרויקטים (תחום חדש המדורג לראשונה). בדירוגים האישיים השונים דורגו: ברי לבנפלד, דוד שפירא, שירי שחם, דורון תמיר, גיל אורן, אורלי ציוני, ברק פלאט, דניאל מרקוביץ, בן סנדלר, סיימון וינטרוב, אלירן פורמן, אודליה סידי, אסף מסיקה ועזרא גרוס.
 

יגאל ארנון ושות' גאה לייצג את החתמים בהנפקה הראשונה של חברה ישראלית, בבורסת הונג קונג.
24/09/2017
קרא עוד

החברה, סיסרם מדיקל, הנמצאת בבעלות Fosun International - קונגלומרט השקעות סיני ענק, היא חברת אחזקות המחזיקה באלמה לייזרס – חברת מכשור רפואי בינ"ל, שמרכז הפעילות שלה בארץ, ונרכשה על ידי Fosun לפני מספר שנים. 

עוה"ד סיימון וינטרוב ודניאל גרין, ראשי דסק סין של המשרד, הובילו את ייצוג החתמים המשותפים בעסקה: 
בנק CICC – אחד מבנקי ההשקעות הוותיקים והמובילים בסין, ו- Jeffries – בנק השקעות בינלאומי מוביל.
טקס פתיחת המסחר בנוכחות עוה"ד וינטרוב וגרין נערך בשבוע שעבר; עם פתיחת המסחר גויסו $689 מיליון HKD בהנפקה.
בנוסף, משרדנו היה מעורב בתהליך רישומה של מדינת ישראל כ"תחום שיפוט מקובל" על ידי הבורסה בהונג קונג (HKSE) – מהלך שיוביל להזדמנויות לחברות ישראליות המעוניינות להירשם למסחר בהונג קונג.

משרד יגאל ארנון ושות' דורג על ידי Mergermarket והוא המשרד המוביל בישראל בשווי העסקאות
10/09/2017
קרא עוד

משרדנו דורג ע"י הדירוג הבינלאומי Mergermarket במחצית הראשונה של 2017 כמשרד הישראלי מס' 1 בייצוג בעסקאות מיזוגים ורכישות לפי שווי, באזורנו. מן הדוח עולה כי משרדנו הוא המשרד המוביל בישראל בשווי העסקאות, עם שווי כולל של למעלה מ-15 מיליארד דולר.

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את שפיר הנדסה ברכישת 10% מגבעות עולם
27/08/2017
קרא עוד
עוה"ד דוד שפירא, אלירן פורמן ונועה סלבין יצגו את שפיר הנדסה, בעסקה אשר במסגרתה נרכשו 10% מגבעות עולם ובנוסף תקבל אופציה ל-15% נוספים. בתמורה להקצאת המניות החברה תשלם 1.3 מיליון דולר וסכום נוסף של 3.775 מיליון דולר במקרה שתממש את אופציית הרכש.

 

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את Iguazio Systems Ltd בגיוס סכום של כ-32 מיליון דולר
09/08/2017
קרא עוד

עוה"ד פיטר שוגרמן ותאיר צ'רבקובסקי יצגו את חברת הסטארט-אפ Iguazio Systems Ltd העוסקת בתחום האחסון וביג-דטה, במסגרת סבב גיוס B בסכום של כ-32 מיליון דולר. הסיבוב הובל ע"י קרן פיטנגו בהשתתפות משקיעים קיימים ומשקיעים חדשים נוספים שהצטרפו לאחר מכן ביניהם Robert Bosch Ventures  ו-Verizon Ventures.

משרד יגאל ארנון וושת' יצג את Mexichem בעסקה לרכישת השליטה בנטפים, בכ-1.9 מיליארד דולר
07/08/2017
קרא עוד

עוה"ד ברי לבנפלד, בן סנדלר, אלי גרינבאום, אירה בורשטיין, שירה ליבנה והמתמחה אילן לושינסקי יצגו את Mexichem, חברה ציבורית מקסיקנית, בעסקה לרכישת השליטה בנטפים - חברת ההשקייה המובילה בארץ ובעולם, בתמורה לכ- 1.9 מיליארד דולר.
 Mexichem זכתה במכרז בו התחרתה חברות וקרנות בולטות מכל העולם וצוות המשרד ייצג, יחד עם עורכי הדין האמריקאים, את Mexichem לאורך כל התהליך, שכלל בדיקות נאותות, מו"מ על הסכם הרכישה לקראת הגשת ההצעה וניהול מו"מ על ההסכמים הסופיים, כולל הסכמים עם קיבוץ חצרים שנותר בעל מניות מהותי בחברה. המכרז היה תחרותי מאוד ועד הרגע האחרון נוהלו מגעים עם כמה מתמודדים במקביל ובשלב ההכרעה זכתה Mexichem לא רק בזכות ההצעה שהגישה, אלא גם בשל היותה שותפה ראויה ומתאימה יותר בעיני חברי קיבוץ חצרים (אשר נדרשו להצביע באופן פיסי על העדפתם).
העסקה הדגישה את היכולות ותחומי האחריות הרבים והמגוונים של צוות המשרד:

  • היבטי הנדל"ן - חגית בבלי, נטלי קורנפלד ואלעד מורגנשטרן
  • היבטי התשתיות והסביבה - דורון תמיר, רוני אוסבורן ושרה הבר
  • הסכמים מסחריים והיבטי מימון – יובל שלהבת, עדי אתר, איתמר כהן והמתמחה רון שחם
  • קניין רוחני ומענקי מדינה - מרים פרידמן ונועם פרצר
  • דיני עבודה והטבות עובדים - שירה להט, אופיר דגן ואבן שנדלר
  • היבטי הביטוח - יורן גיל
  • מיסוי - ערן למפרט, אופיר לוי ודור דניאל
משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את יצגו את NanoRep, ברכישתה על ידי LogMeln האמריקאית בסכום של 45 מיליון דולר
06/08/2017
קרא עוד

עוה"ד קובי בן שטרית, לירון הכהן, יוכבד נובוגרודר שושן, אופיר לוי, שי פחימה, מרים פרידמן, דניאל דמבוריץ, ניצן פישר קונפורטי והמתמחה אילן לושינסקי יצגו את חברת NanoRep הישראלית, המפתחת צ'ט בוטים לעסקים, בעסקה בה נרכשה על ידי LogMeln האמריקאית בסכום של 45 מיליון דולר.

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את נ.ת.ע הממשלתית במכרז הרכבת הקלה בתל אביב
02/08/2017
קרא עוד

עוה"ד אורן רוט, מיכה טולמן, דב ארמן והמתמחה טל-אור כהן, ליוו את חברת נ.ת.ע הממשלתית במכרז הרכבת הקלה בתל אביב. קבוצת "תבל" המורכבת מאגד אחזקות, שנז'ן מטרו ו- CCECC הסיניות, היא המובילה במכרז ההפעלה של הרכבת הקלה בתל אביב. תוצאות המכרז כפופות להשלמת הליך היוועצות עם הממונה על ההגבלים העסקיים, וזאת בהתאם לחוק הריכוזיות.

​דירוג האיכות של BDI Coface לשנת 2017 מדרג את משרד יגאל ארנון ושות' ב-30 תחומי התמחות, וממצב אותו כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל
25/05/2017
קרא עוד

דירוג BDI Coface שפורסם השבוע, דירג 20 מחלקות במשרדנו כ"עלית" – בהן: נדל"ן, תכנון ובנייה, התחדשות עירונית, מיסוי, מימון פרויקטים, בנקאות, הייטק, מיזוגים ורכישות, מסחרי בינלאומי, פירוקים וכינוסים, ליטיגציה, משפט מנהלי, שוק ההון, קניין רוחני, הסדרי חוב, ניהול הון משפחתי, תובענות ייצוגיות, אנרגיה ותשתיות, גבייה והוצל"פ ורשויות מקומיות.
מחלקות הביטוח, הגבלים עסקיים, נזיקין, עבודה, איכות הסביבה, מיסוי נדל"ן, ספורט, משפט מסחרי בסין/מזרח אסיה ותקשורת דורגו כ"מובילות בולטות".

לצפיה בדירוגים:
http://www.bdicode.com/bdilaw2017/#22
 

משרד יגאל ארנון ושות' יצגו את חברת אפליי טכנולוגיות מובייל מתקדמות בהסכם לרכישת פעילות חברת ס.ד.ק מדיה
23/05/2017
קרא עוד

עוה"ד דניאל מרקוביץ ונאווה רוזיליו יצגו את חברת אפליי טכנולוגיות מובייל מתקדמות בע"מ, אשר עוסקת בפיתוח ערוצי שיווק והפצה של אפליקציות סלולריות ומניותיה נסחרות בבורסת ת"א, בהסכם לרכישת פעילות חברת ס.ד.ק מדיה בע"מ באמצעות שותפות בבעלות הצדדים. ס.ד.ק. עוסקת בתחום פתרונות פרסום וטכנולוגיה דיגיטליים המיועדים למפרסמים ובעלי תוכן. במסגרת העסקה, השותפות הרוכשת תשלם סכום של עד 1.2 מיליון ש"ח. 

משרד יגאל ארנון ושות' ייצגו את WiseSec בעסקה מול החברה המובליה בטייואן בתחום כרטיסי התשלום הנטענים EasyCard
27/04/2017
קרא עוד

עוה"ד קובי בן שטרית ודניאל גרין יצגו את חברת הסטארט-אפ הישראלית WiseSec בעסקה מול חברת EasyCard – , החברה המובילה בטייוואן בתחום כרטיסי התשלום הנטענים (כרטיסי Pre-Paid). במסגרת העסקה חתמו החברות על שיתוף פעולה אסטרטגי ליישום טכנולוגיית  Tap to Pay ('תשלום באמצעות מגע') הייחודית אותה פיתחה החברה הישראלית לשיפור חווית המשתמש בשירות כרטיסי התשלום הנטענים הגדול ביותר בטייוואן. חברת הענק EasyCard, תומכת כיום בכ-50 מיליון כרטיסי תשלום נטענים המשמשים את לקוחותיה בכל רחבי המדינה. 

משרד עו"ד יגאל ארנון ושות' יצג את אפריקה ישראל תעשיות בהסדר עם נושיה
19/04/2017
קרא עוד

עוה"ד שירי שחם, גיל אורן, שי מרגלית ונעה סלבין יצגו את אפריקה ישראל תעשיות בהסדר עם נושיה, במקביל ובקשר עם מכירת החברה הבת שלה נגב קרמיקה למשקיע.

​דירוג CofaceBdi מדרג את משרדנו בקבוצת העלית של מרבית התחומים
05/04/2017
קרא עוד

דירוג CofaceBdi המדרג את המשרדים המובילים בישראל בתחומי הפעילות השונים, מדרג את משרדנו בקבוצת העלית של מרבית התחומים ובפרט בתחומי המסחר הבינלאומי, הגבייה וההוצאה לפועל, שוק ההון, היי-טק וניהול ההון המשפחתי.

משרד עו"ד יגאל ארנון ושות' יצג את אינטל ברכישתה את Mobileye תמורת 15 מיליארד דולר
13/03/2017
קרא עוד

עוה"ד ברק פלאט, ד"ר ערן למפרט, מרים פרידמן, אירה בורשטיין, שי פחימה, נטלי דמרי, דניאל גרין, בן סנדלר, אבן שנדלר, נעם פרצר והמתמחה רות כהן יצגו  את חברת Intel ברכישתה את חברת Mobileye, בעסקה שהוכרזה כ"עסקה הכי גדולה בתולדות ההיי טק הישראלי". 
מובילאיי הינה חברה בעלת היבטים גיאוגרפיים מורכבים אשר יצרו מורכבות רבה בגיבוש מתווה העסקה. השלמת העסקה מותנית באישורים רגולטורים שונים.
עסקה כזו, דורשת את התמיכה של מחלקות שונות במשרד, ובכלל זה סיוע בהיבטים שונים, כגון: דיני חברות, מיסים, דיני עבודה, קניין רוחני וכו'.

מוזמנים לקרוא על העסקה כאן >>

http://www.themarker.com/markets/1.3921460
http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3709467,00.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4934595,00.html
http://www.israelhayom.co.il/article/459775

משרד יגאל ארנון ושות' יצג את הבנק הממשלתי הרוסי VBT
12/03/2017
קרא עוד

בית המשפט העליון קיבל את ערעורו של בנק הרוסי VTB וקבע כי יש לאכוף בישראל פסקי דין אזרחיים שניתנו ברוסיה, ולפיהם נדרש איש העסקים יבגני מרגוליס לשלם לבנק 52 מיליון שקל.
הבנק הרוסי יוצג על ידי עוה"ד ברק טל, רותה לובן ושלומי שניידר.