בוחרים התמחות - בוחרים דרך

 | רואים אותך כאן

 

חשוב שתרגישו שאתם במקום הנכון. במקום הנכון לכם.
מקום מעניק, מאתגר, מעורר השראה ובעיקר רואה מי אתם ומי אתם יכולים להיות.

 

אנחנו מחפשים כאלו שיש להם:

אהבה למשפטים
סקרנות וברק בעיניים
מחויבות לעשייה וללימוד
יושרה ואהבת אדם

 

אצלנו בהתמחות

המתמחים שלנו זוכים לעבוד במשרד מקצועי ואיכותי שאינו מתפשר על סביבת עבודה נעימה, חברית ואכפתית. אנחנו מחויבים לאימון יסודי ומעמיק של המתמחים מתוך השקפת עולם הרואה בכל מתמחה חלק בלתי נפרד מהמשרד, ודור ההמשך שלנו בעתיד. כדי ליישם את תפישתנו, המתמחה הוא חבר צוות לכל דבר ועניין, מעורב בטיפול בתיק או בעסקה החל בשלביהם הראשוניים ומשתתף בקבלת ההחלטות, בפגישות עם לקוחות, בעריכת ההסכמים, בהופעות בבתי המשפט ובניסוח מסמכים וכתבי בי-דין.

תכנית חניכה אישית

כדי לשמור על קליטה נעימה והדרגתית, פיתחנו תכנית חניכה אישית. במסגרת התכנית, מוצמד לכל מתמחה עורך דין חונך, שמלווה אותו בכל היבט מקצועי ואישי לאורך שנת ההתמחות, וכך תמיד יש עם מי לדבר ולהתייעץ.

העשרה מקצועית

אנו מאמינים שכדי להיות עורך דין מעולה, חשוב להרחיב אופקים ולהעמיק את הידע במגוון תחומים. תכנית ההדרכה שלנו מועברת על ידי עורכי דין במשרד, והיא כוללת הדרכות בכל תחומי המשפט. התכנית מעשירה את עולמם המקצועי של המתמחים שלנו, ומוסיפה ערך למה שנרכש בתחום הפעילות השוטפת.

 

התנאים המוצעים למתמחים במשרד

התנאים המוצעים במשרד הינם מהטובים המוצעים במשרדים המובילים בישראל, וכוללים בין היתר: מענק חזרה למתמחים השבים כעו"ד, חדרי מתמחים מרווחים, הסדרי חניה למי שמעוניין להגיע למשרד עם רכב
ומימון קורס ההכנה לבחינות הלשכה לכל המתמחים (קורס הליווי). המתמחים, כמובן מהווים חלק בלתי נפרד מההון האנושי של המשרד ולפיכך לוקחים חלק בכל הפעילויות החברתיות לרבות ימי גיבוש מחלקתיים, גיבוש מתמחים וכמובן הנופש השנתי בארץ או בחו"ל.

.

שיטת ההתמחות

תל אביב | "פּול" מחלקתי 

ציוות המתמחים מתבצע לפי המחלקות הבאות: נדל"ן, בין-לאומית, מיסים, ליטיגציה, מסחרית והגבלים עסקיים. בכל אחת מהמחלקות, המתמחים עובדים ב- "פול" עם כל השותפים ועורכי הדין במחלקה. בשיטה זו זוכים המתמחים לקחת חלק פעיל במגוון רחב של תחומים משפטיים, ולצבור ניסיון חשוב ומעמיק בתחומי העיסוק של המחלקה. השיטה מאפשרת היכרות עם סגנונות עבודה שונים, ומסייעת למתמחה בגיבוש זהותו המקצועית.

ירושלים | "פּול" משרדי

המתמחים בירושלים עובדים בשיטת "פּוּל" עם כל השותפים ועורכי הדין במחלקות השונות, בדגש על ליטיגציה, נדל"ן ומשפט מסחרי ועסקי. למחלקה הבין-לאומית יש צוות מתמחים ייעודי. 

להגשת מועמדות לחצו כאן.

בכל שאלה ו/או התייעצות הנכם מוזמנים לפנות לבר נוימן, אחראית מתמחים: barn@arnon.co.il 03-6087174

 

 

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר