דניאל גרין

דניאל גרין

שותף

דניאל גרין הוא שותף במחלקת מסחור קניין רוחני וטכנולוגיה ועומד בראש מחלקת סין.

דניאל מייצג הן חברות צמיחה והן חברות מבוססות בתחומי מדעי החיים, תרופות, מכשור רפואי, טכנולוגיית מידע, מסחר מקוון, טכנולוגיה נקיה ("קלינטק") ותעשייה ביטחונית, ומלווה מקרוב את ארגוני מסחור הטכנולוגיה המובילים באוניברסיטאות ובמרכזים רפואיים. הוא מייצג מספר חברות הזנק ("סטארט-אפ") בולטות בישראל וכן כמה מחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם בשיתופי פעולה וברכישות של חברות מבטיחות מישראל.

לדניאל ניסיון רב בייצוג לקוחות במגוון רחב של תחומים ועסקאות מסחריות ביניהם ניסוח, בנייה וניהול מו"מ של הסכמי רישיון מורכבים, הסכמי פיתוח ומסחור טכנולוגיה, הסכמי ניסויים קליניים, OEM, ייצור והפצה, זכיינות ואספקה, שיתופי פעולה בינלאומיים, מיזמים משותפים, אינטרנט והסכמי מסחר מקוון. בנוסף, הוא מומחה בסוגיות משפטיות הנוגעות לחוק המו"פ ולרשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי) ומייעץ על היבטים של קניין רוחני העולים במיזוגים ורכישות ובעסקאות השקעה.

דניאל מרצה על קניין רוחני ורישויו וכן על כל ההיבטים הנוגעים לחדשנות בישראל. הוא הרצה באוניברסיטה העברית בירושלים ובתכנית הבינתחומית לביודזיין (BioDesign) באוניברסיטה. בנוסף, הוא מרצה על נושאים אלה לאנשי עסקים, עמיתי מחקר ולמבקרים מסין, הודו וממזרח אסיה. כמו-כן, דניאל כותב על היבטים משפטיים ומעשיים של קניין רוחני ועסקאות בתחום זה. דניאל מכהן בוועד המנהל של מרכז ישראל-אסיה, עמותה ללא כוונת רווח אשר מקדמת חינוך אודות סוגיות הנוגעות ליחסי ישראל-אסיה.

דניאל סיים תואר במשפטים בבית הספר למשפטים ע"ש Osgoode Hall באוניברסיטת יורק שבטורונטו קנדה. כמו כן, סיים בהצטיינות תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת McGill במונטריאול ותואר מוסמך בהיסטוריה של המזרח התיכון, בהצטיינות יתרה, באוניברסיטת תל אביב.דניאל הוסמך כעו"ד בקנדה בשנת 1998 ובישראל בשנת 2003. דניאל הצטרף למשרד כעו"ד בשנת 2003, והוא שותף משנת 2012.

דירוגים 

 

 

הרשמו לעדכונים וחדשות