עידו  חיטמן

עידו חיטמן

שותף

עידו חיטמן עומד בראש התחום המשפטי במשרד העוסק בדיני זכויות יוצרים , ואמנים ובבידור.בתחום זה המשרד מייצג חברות הפקה, מדיה, הוצאה לאור, פרסומות, שיווק אינטרנטי וחברות תקליטים. בנוסף מייצג המשרד גם מפיקים, פרסומאים ואת האמנים עצמם. כמו כן עידו חיטמן עוסק בתחום הספורט וזכויות השידור בספורט. 

שירותיו המשפטיים כוללים בין היתר - ניסוח הסכמי שידור והפצה, התמודדות עם סוגיות עומק בנוגע לזכויות אמנים, תהליכי הפקת תקליטים וייעוץ אסטרטגי ומסחרי בעסקאות הנוגעות לחברות שידור וחברות ניו-מדיה, וכן ליטיגציה.

כחלק מניסיונו העשיר בתחום, עידו מייעץ בענייני זכויות יוצרים וזכויות אמנים הן בהגנה על זכויות מעין אלו והן במישור הרגולטורי בפועלו להשגת האישורים ורישיונות המתאימים למימושם, לרבות התקשרויות מול גופים לשמירה משותפת על זכויות יוצרים.

עידו מביא איתו ניסיון רב של ייצוג לקוחות במו"מ על הסכמים עם אמנים, סוכני הפקה וחברות הכבלים והסלולר. בין לקוחותיו ניתן בין היתר למצוא חברות מו"לות בינלאומיות , חברת המו"לות הגדולה בישראל למוסיקה ישראלית , אחד מערוצי הספורט המובילים בישראל , מפיקים , פרסומאים ואמנים ישראליים ידועי שם.

בנוסף לכך, עידו משתייך ומרכז את תיקי הביטוח של המשרד.הפעילות בתחום הביטוח כוללת ייעוץ משפטי רחב בהגנה מתביעות, ניסוח הסכמים וייעוץ שוטף למיזמי ביטוח. עידו מרכז את תחום התובענות הייצוגיות בתחום הביטוח ומשרדינו מייצג את חברות הביטוח הגדולות בתחום בהליכים ייצוגיים. כמו כן, עידו עובד על פיקוח הביטוח במשרד האוצר, ומסייע ללקוחותיו ליישם ולהבין את הגבלות והוראות המפקח.

עידו סיים בהצטיינות יתרה תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים (התמחות במימון) במרכז הבינתחומי בהרצליה בשנת 2004 והוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2005.

עידו הצטרף למשרד כעו"ד בשנת 2005, והוא שותף במשרד משנת 2013.

דירוגים 

 

הרשמו לעדכונים וחדשות