ברי  לבנפלד

ברי לבנפלד

שותף

ברי לבנפלד מייצג חברות ישראליות ובינלאומיות בעסקאות מורכבות מסוגים שונים. בשנים האחרונות הוביל ברי את הטיפול במספר רב של עסקאות מיזוגים ורכישות, מהגדולות והידועות שבוצעו בישראל. בהובלתו של ברי מייצג המשרד לרוב את הרוכש בעסקאות אלו, בדרך כלל חברה בינלאומית גדולה הרוכשת חברה ישראלית, ציבורית או פרטית.

ברי מטפל גם בעסקאות, מיזמים משותפים והנפקות ציבוריות. לברי ניסיון עשיר בתחום ההון סיכון, בדגש על הקמת קרנות וייצוג של קרנות ישראליות ובינלאומיות בהשקעות בחברות פורטפוליו וכן בעסקאות בשוק המשני של קרנות הון סיכון. בנוסף ברי מייצג לקוחות בהסכמי הפצה, עסקאות OEM, רישוי ושיווק, בענייני מסחר אלקטרוני ובנושאים מגוונים הקשורים לתחום הקניין הרוחני. קשת לקוחותיו נעה בין חברות סטארט-אפ בתחום הטכנולוגיה ומדעי החיים, לבין חברות ענק בינלאומיות בתחום הטכנולוגיה.

מדריך הדירוג Who's Who Legal מדרג את ברי לבנפלד בין עורכי הדין המובילים בתחום שוק ההון, מיזוגים ורכישות, מסחרי ודיני תאגידים ומדעי החיים. 

ברי מרצה בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים והוא חבר הועד המנהל של עמותת אדם טבע ודין. 

ברי סיים את לימודי המשפטים באוניברסיטת הרווארד בשנת 1980, וקודם לכן סיים בהצטיינות יתרה את לימודיו בהרווארד קולג' בשנת 1976. הוא הוסמך כעו"ד בניו יורק בשנת 1981 וכעו"ד בישראל בשנת 1985.

ברי נולד בשיקגו, ארה"ב ועלה לישראל בשנת 1983. הוא רוכב אופניים מושבע, ונמנה עם מארגני ומשתתפי מסע האופניים לצדקה הגדול ביותר שנערך בישראל מדי שנה עבור "אלין" – בית חולים ומרכז שיקומי לילדים ונוער בירושלים.

ברי הצטרף למשרד כעו"ד בשנת 1988, והינו שותף במשרד משנת 1992.

דירוגים 

 

 

 

 

 

הרשמו לעדכונים וחדשות