אסף מסיקה

אסף מסיקה

שותף

אסף מסיקה מתמחה בדיני חברות, ניירות ערך ומשפט מסחרי. במסגרת זו מעניק אסף ייעוץ שוטף לדירקטוריונים והנהלות חברות ציבוריות ופרטיות בתחומים מגוונים ומקיפים של המשפט המסחרי ובכלל זאת גיוסי הון ציבוריים ופרטיים, עסקאות מיזוגים ורכישות, עריכת הסכמים שונים בתחום המסחרי וכן בכל תחומי הממשל התאגידי.

אסף עוסק גם בתחום המימון בו הוא מייצג מלווים ולווים בעסקאות מימון מורכבות. בין לקוחותיו ניתן למצוא בנקים, גופים מוסדיים, חברות כרטיסי אשראי, חברות אשראי חוץ-בנקאיות וכן לווים תאגידים ויחידים. במסגרת זו עוסק אסף גם בהקמת קרנות השקעה בתחומים שונים במסגרתם מייצג את הקרן המגייסת כספים ממשקיעים שונים ומעמידה השקעות והלוואות לגופים שונים בתחום פעילותה.

במסגרת עיסוקו בחברות ציבוריות ותאגידים מדווחים, אסף עוסק גם בחדלות פירעון של חברות הכפופות לדיני ניירות ערך ובכלל זאת מייצג נאמנים וגופים מוסדיים או לחלופין חברות ציבוריות ותאגידים מדווחים, בהסדרי חוב, וכן פירוק וכינוס נכסים של חברות בקשיים.

אסף סיים את לימודי המשפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה בשנת 2005 והחל את דרכו במשרד כמתמחה בשנת 2006. לאחר שהוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2007, חזר למשרד כעורך דין והוא שותף משנת 2015.

דירוגים 

הרשמו לעדכונים וחדשות