- מתמחים -

- מתמחים -

אודות

יגאל ארנון ושות’ הוא ממשרדי עורכי הדין המובילים והדינמיים בישראל, שפועל בתל-אביב, ובירושלים. אם נדבר לרגע במספרים: כ-220 עורכי דין, שמתוכם כ- 80 שותפים, ועוד כ-40 מתמחים.

אנחנו מתמחים בקשת רחבה של תחומים, ובין היתר הייטק, נדל"ן, ליטיגציה, מיזוגים ורכישות, עסקאות בין לאומיות ופיננסיים. אנו גאים לטפל בעסקאות ובתיקים הבולטים והמורכבים במשק הישראלי, ולְלַוות מגוון לקוחות מקומיים ובינלאומיים ששמים בנו את מבטחם לאורך שנים.

יש לנו הישגים מוכחים של חדשנות ואיכות, אנו מנהלים את צרכי הלקוחות שלנו בקבוצות עבודה ממוקדות, ויש לנו יכולות ומומחיות של משרד בוטיק עם יתרונות של משרד רב תחומי ובעל משאבים; אבל מעל כל אלה- אנחנו מרגישים שיש לנו אופי, DNA ותפיסות עולם קצת שונים, כאלה שייחודיים רק לנו. 

מה זה אומר?

 

 

אנחנו לא צריכים חליפה כדי להרגיש חשובים. אנחנו יודעים שלעורך דין חליפה זה חשוב, אבל תכל'ס לנו חשוב יותר מי שבתוך החליפה. יותר מהכול אנחנו אוהבים אנשים ומאמינים בהם, בעיקר באנשים שלנו. לא משנה מה הם לובשים לעבודה, באיזה אלוהים הם מאמינים, אילו נעליים הם נועלים, או אם יש או אין להם קעקועים.

 

 

 

חושבים הרבה איך לעשות את העבודה המשפטית הכי טובה שיש -וזו לא רק התוצאה, אלא גם  הדרך. מאמינים בערכי המשפט, מחויבים ליושרה אישית ומקצועית, וגאים בזה. אנחנו עדיין מאמינים בָּאמת.

 

 

 

 

אנחנו אוהבים מגוון של דעות ומחשבות, אוהבים לדבר על הדברים, לשתף ולנסות לשכנע. לא מאמינים שיש רק דעה אחת; ולא צריך לצעוק אצלנו כדי שישמעו אותך.

 

אנחנו מאמינים במתמחים שלנו מהיום הראשון; אנחנו מלווים אותם בתוכנית חניכה אישית צמודה וקרובה, בהעשרה מקצועית וביחס חם. אנחנו מאמינים בצמיחה אורגנית מבפנים, ולא מפתיע שמרבית עורכי הדין והשותפים שלנו התחילו את דרכם כמתמחים במשרד.

זאת האמת שלנו; ושלכם?

בואו עם האמת שלכם להתמחות ב"יגאל ארנון ושות'"

 

 

להגשת מועמדות לחצו כאן.

בכל שאלה ו/או התייעצות הנכם מוזמנים לפנות לבר נוימן, אחראית מתמחים: barn@arnon.co.il 03-6087174

 

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר

הרשמו לעדכונים וחדשות