שירי שחם

שירי שחם

שותפה

לשירי שחם ידע נרחב וניסיון רב בדיני תאגידים, ניירות ערך, הנפקות, מיזוגים ורכישות מקומיים ובינלאומיים, ומימון בדרך של גיוסי הון וחוב.

שירי עוסקת גם בתחום הבנקאות והשירותים הפיננסים, ומרכזת פרקטיקה ייחודית של ייצוג בנקים וגופים פיננסים בינלאומיים מהמובילים בעולם וכן איגודים בינלאומיים של מוסדות פיננסים כגון ISDA ו- ICMA- היא מייעצת לגופים אלו בתחומי רגולציה שונים הנוגעים להקמת פעילותם בישראל, הלוואות לחברות ישראליות ועסקאות משולבות מכשירים פיננסים מורכבים.

שירי מרצה בקורסים ובכנסים שונים בנושאי מיזוגים ורכישות, ממשל תאגידי ודיני ניירות ערך.

שירי מדורגת במדריכי דירוג שונים כמו צ'יימברס גלובל הן בתחומים בנקאות ופיננסים ושוק ההון. שירי מופיעה ב"היכל התהילה" בתחום הבנקאות ופיננסים ובשוק ההון על ידי מדריך 500 Legal. היא מדורגת שוב ושוב על ידי מדריכים שונים כמו IFLR1000 ו-Legal Experts 'Europe, Middle East & Africa Guide, ומדריך הדירוג Who's Who Legal מדרג את שירי בין עורכי הדין המובילים בתחומי הבנקאות ופיננסים ושוק ההון בישראל.

שירי סיימה בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1990, והשלימה בהצטיינות תואר שני במשפטים (LLM) מאוניברסיטת קיימברידג' באנגליה בשנת 1992. שירי הוסמכה כעו"ד בישראל בשנת 1991.

שירי הצטרפה למשרד כעו"ד בשנת 1992, והיא שותפה במשרד משנת 1998.

דירוגים 

 

 

הרשמו לעדכונים וחדשות