הדסק האוסטרלי של יגאל ארנון ושות' מאופיין בדינמיות רבה, וחברים בו עורכי דין בעלי קשת של התמחויות, המייצגים את לקוחותינו הישראלים והאוסטרלים ביוזמות עסקיות שונות.

התהדקות יחסי המסחר בין ישראל ואוסטרליה

קשרי המסחר בין ישראל ואוסטרליה התרחבו לאחרונה באופן משמעותי, עם התהדקות הקשרים הכלכליים בין שתי המדינות בתחומים רבים. שיתוף הפעולה שבין המדינות זכה לחיזוק כאשר שר המדע והחדשנות האוסטרלי (לשעבר), מר כריסטופר פיין, והמדען הראשי במשרד הכלכלה, מר אבי חסון, חתמו על הסכם שיתוף פעולה ראשון במו"פ. אוסטרליה הצהירה כי תל אביב תהיה ה-"Landing Pad" הראשון שלה, וכך הפכה את הפיתוח של היזמות האוסטרלית בשיתוף עם "אומת הסטרטאפים" מחלום, לפרויקט בר השגה. מאז נחתמו הסכמים נוספים שמטרתם לקדם את מאמצי המו"פ המשותפים לישראל ולאוסטרליה, חברות ישראליות הונפקו בבורסה האוסטרלית, ASX, הוקמו קרנות הון סיכון אוסטרליות המתמקדות בהשקעות בישראל, וחלה התקדמות במו"מ על אמנת המס בין שתי המדינות.

ניסיון ותחומי פעילות

הניסיון של יגאל ארנון ושות' בתחום האוסטרלי חובק תעשיות רבות - טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה ותרופות, אגרוטק, תוכנה, מכשור רפואי, הון סיכון, בנקאות, מימון פרויקטים, אבטחה ותעשיות ביטחוניות. בתחומים אלו, נטלנו חלק גם במיזוגים ורכישות, בהשקעות ובעסקאות בשוק ההון. לקוחות הפעילים בעסקאות שבין אוסטרליה לישראל, מעריכים את הייעוץ העסקי-מעשי שלנו, המגובה ברגישות להיבטים המשפטיים והבין-תרבותיים, שבזכותו הם מצליחים לגשר על פערים שהם מעבר לגיאוגרפיה ולערכים מילונאיים. על מנת לקדם את היחסים ולשרת את לקוחותינו, אנו מארחים ונפגשים באופן קבוע עם מדינאים אוסטרליים המבקרים בישראל ועם נציגים בכירים מעולם הבנקאות, ההשקעות והטכנולוגיה באוסטרליה. המשרד הוזמן לספק להם יעוץ לגבי ההיבטים הייחודיים שבעסקאות בין ישראל לבין אוסטרליה.

קשרים באוסטרליה

המשרד מטפח קשרים מקצועיים עם משרדי עורכי הדין המובילים באוסטרליה, והודות לכך אנו מציעים ללקוחותינו שירות משפטי מקיף וחוצה-גבולות בעסקאות שהם מבצעים באוסטרליה ובישראל. מיכה טולמן ודייוויד רונס, שניים מעורכי הדין בדסק האוסטרלי שלנו, הצטרפו למשרד לאחר שצברו ניסיון משפטי בשניים ממשרדי עורכי הדין המובילים באוסטרליה, והם מייצגים לקוחות אוסטרליים במגוון עסקאות המשלבות עסקים באוסטרליה ובישראל.

הרשמו לעדכונים וחדשות