הפרקטיקה של משרד יגאל ארנון ושות' בתחום טכנולוגיות המזון והחקלאות מתפתחת בד בבד עם הסביבה העסקית המשגשגת של תחום זה בישראל. בשנים האחרונות חלו תנודות בהיצע העולמי של מזון. גורמים סביבתיים שונים וגידול האוכלוסין העולמי, גרמו למצוקה לאורך שרשרת הערך של המזון. שינויים אלו האיצו את ההשקעות המקומיות והזרות במגזר זה, כאשר חברות ישראליות עומדות בחזית הטכנולוגיה לייעול ייצורו של המזון ולמהימנות הייצור, בפרט בתחומים החשובים של חקלאות מדויקת, טכנולוגיות השקיה וגנטיקה של צמחים. המשרד פיתח התמחות ייחודית בתחום זה, ומספק ייעוץ מקצועי ושירותים משפטיים בנושאי רגולציה, גיוס הון (מקרנות הון סיכון בישראל ובחו"ל, אנג'לים, רשות החדשנות, ועוד), מיזמים משותפים, הגנה על זכויות קניין רוחני, מסחור זכויות, ומיזוגים ורכישות.

קנאביס רפואי

  • הפרקטיקה של יגאל ארנון ושות' בתחום הקנאבּיס הרפואי מתרחבת בד בבד ההתפתחות המהירה של הרגולציה של התחום בישראל ובחו"ל לכיוון של פתיחות לשימוש בקנאבּיס לצרכים רפואיים (ובמקומות מסוימים גם לצרכי פנאי), ועם הגידול בהשקעות בתחום.
  • ישראל זכתה כבר מזמן להכרה כמובילה עולמית במחקר ופיתוח של הקנאבּיס הרפואי, ובחדשנות טכנולוגית בתחום זה. בשנים האחרונות שקדו המחוקק הישראלי וגופי הפיקוח על פיתוח סביבה שתתמוך בשגשוג של התחום ותאפשר לו לפרוץ גם לשוק הבינלאומי. צוות הקנאבּיס הרפואי במשרד עוקב מקרוב אחר השינויים הרגולטוריים בענף הן בישראל והן בחו"ל, ומספק יעוץ מקצועי ועדכני לחברות מובילות ולמשקיעים המעוניינים להצטרף לתחום מתרחב זה.

דירוגים

הרשמו לעדכונים וחדשות