הדסק היפני במשרד יגאל ארנון ושות' מאופיין בדינמיות רבה, וחברים בו עורכי דין בעלי קשת של התמחויות, המייצגים את לקוחותינו הישראלים והבינלאומיים בעסקאות מול שותפים יפניים, וכן את לקוחותינו היפניים המעוניינים לעשות עסקים בישראל.

היחסים ושיתוף הפעולה בין גופים ישראלים ויפניים התעצמו בשנים האחרונות, עם התהדקות הקשרים הכלכליים שבין המדינות בתחומים רבים. שיתוף פעולה זכה לחיזוק עם ביקורו של ראש ממשלת ישראל ביפן ועם ביקור הגומלין של ראש ממשלת יפן בישראל. ביקורים אלו זכו לסיקור נרחב בתקשורת, ושני ראשי הממשלה הביאו עמם משלחות של אנשי עסקים שהביעו עניין רב בהרחבת היחסים הכלכליים. על רקע זה, ועם פתיחת הזדמנויות עסקיות חדשות לאנשי עסקים משתי המדינות, המשרד הוא הבחירה הטבעית עבור אנשי עסקים ישראלים המעוניינים לחדור לשוק היפני, ועבור אנשי עסקים יפנים המעוניינים לחדור לשוק בישראל.

הניסיון שלנו חובק תעשיות רבות – טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה ותרופות, אגרוטק, נדל"ן, תשתיות, תוכנה, מכשור רפואי, הון סיכון, מיזוגים ורכישות ועסקאות השקעה, בנקאות, אבטחת סייבר, פינטק, אבטחה ותעשיות ביטחוניות.

לקוחותינו מוקירים את הייעוץ העסקי-מעשי שלנו, המגובה בידע משפטי מעמיק וברגישות להיבטים הבין-תרבותיים של ייצוג לקוחות בעסקאות בין ישראל ליפן.

משרד יגאל ארנון ושות' הוא "חבר ברונזה" בלשכת המסחר ישראל-יפן. באמצעות לשכת המסחר, המשרד שוקד על המשך פיתוח קשרי המסחר שבין המדינות ועל גיבוש פלטפורמה דרכה עסקים משני הצדדים יוכלו ליצור קשר ולזהות אינטרסים משותפים. אנו עומדים בקשר הן עם שגרירות יפן והן עם הרשויות בישראל, על מנת לאפשר ולטפח את הסחר שבין ישראל ויפן. בהקשר זה, הגשנו את המלצותינו לממשלת ישראל לגבי תיקון לאמנת המס ישראל-יפן.

הרשמו לעדכונים וחדשות