מחלקת מסחור קניין רוחני וטכנולוגיה, משרתת לקוחות ישראלים ובינלאומיים רבים, המגיעים מתחומים מגוונים של קניין רוחני חוזי. המחלקה מייעצת לגבי רישיונות מורכבים ולגבי עסקאות מאתגרות העוסקים בטכנולוגיות חדשניות. לעורכי הדין במחלקה ניסיון רוחבי בתחומים רבים ובתעשיות רבות, כולל תחום התקשורת, שירותי אינטרנט-נתונים, אינטרנט של הדברים, תשתיות, מוֹבַּייל, מוליכים למחצה, ביטחון ומוצרי הגנה על הציבור, פרטיות, אבטחת מידע, מסחר אלקטרוני, IT, פינטק, אחסון נתונים, תוכנה וקוד פתוח, מכשור רפואי ומדעי החיים, קלינטק ואנרגיות מתחדשות. 

צברנו גם ניסיון רב בתכנון, ניהול מו"מ וגיבוש הסכמים בעסקאות מורכבות של שיתופי פעולה, מיזמים משותפים ופיתוחים משותפים, רישיונות שימוש בקניין רוחני (פטנטים), הסכמי העברת טכנולוגיה, הסכמי פיתוח ואספקה, הסכמי ייצור, הפצה ו- OEM, והסכמים מסחריים ומימוניים אחרים. אנו תומכים במחלקת דיני תאגידים בביצוע בדיקות נאותות של הקניין הרוחני בעסקאות מיזוגים ורכישות ובעסקאות השקעה. המחלקה ייעצה ללקוחות המשרד במספר עסקאות מיזוגים ורכישות ששילבו היבטים טכנולוגיים מורכבים. משרד יגאל ארנון ושות' מייצג חברות צעירות רבות, ואנו מכירים היטב את המגמות העדכניות ואת חוד החזית של הטכנולוגיה, כמו גם את הפרקטיקות המסחריות הנוהגות והמודלים המקובלים של מסחור. 

אנו מתמחים בגיבוש סעיפים וחוזים מסחריים ובניהול מו"מ להגנה על הקניין הרוחני והאינטרסים האחרים של לקוחותינו. החברות הצעירות הנמנות עם לקוחותינו נהנות מן הידע הזה, אשר מסייע להן להביא את מוצריהן לשוק. לעורכי הדין במחלקה ניסיון נרחב בנושאים הנוגעים לחוק לעידוד מחקר ופיתוח בתעשייה, ובעבודה עם רשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי). היות שחברות טכנולוגיה ישראליות רבות מקבלות מימון של הרשות, חשיבותה של התמחות זו גדולה במיוחד עבור לקוחות העוסקים בכך. משרד יגאל ארנון ושות' דוגל בטיפול משפטי מקיף ומערכתי, שמסוגל לספק את כל היקף השירות המשפטי הנדרש בעסקאות בינלאומיות מורכבות, כולל שילוב של מחלקות המסים וההגבלים העסקיים. הקשרים שיש למשרד עם משרדי עורכי דין בינלאומיים מובילים, מאפשר לנו לקבל מידע ומשוב, במידת הצורך, לגבי סוגיות הנוגעות בין היתר לרגולציה, הפצה, הגבלים עסקיים ואבטחת מידע.

דירוגים

הרשמו לעדכונים וחדשות