מחלקת הקניין הרוחני הטכנולוגי וחוזי, משרתת לקוחות ישראלים ובינלאומיים רבים, המגיעים מתחומים מגוונים של קניין רוחני חוזי. עורכי הדין שלנו מייעצים לגבי רישיונות מורכבים ולגבי עסקאות מאתגרות העוסקים בטכנולוגיות חדשניות. לעורכי הדין במחלקה ניסיון רוחבי בתחומים רבים ובתעשיות רבות, כולל תחום התקשורת, שירותי אינטרנט/נתונים, אינטרנט של הדברים, תשתיות, מובייל, מוליכים למחצה, בטחון ומוצרי הגנה על הציבור, פרטיות, אבטחת מידע, מסחר אלקטרוני, IT, פינטק, אחסון נתונים, תוכנה וקוד פתוח, מכשור רפואי ומדעי החיים, קלינטק ואנרגיות מתחדשות.

צברנו ניסיון רב בתכנון, ניהול מו"מ וגיבוש הסכמים בעסקאות מורכבות של שיתופי פעולה, מיזמים משותפים ופיתוחים משותפים, רישיונות שימוש בקניין רוחני (פטנטים), הסכמי העברת טכנולוגיה, הסכמי פיתוח ואספקה, הסכמי ייצור, הפצה ו-OEM, והסכמים מסחריים ומימוניים אחרים.

מחלקת הקניין הרוחני הטכנולוגי והחוזי תומכת במחלקת דיני תאגידים בביצוע בדיקות נאותות של הקניין הרוחני בעסקאות מיזוגים ורכישות ובעסקאות השקעה. המחלקה ייעצה ללקוחות המשרד במספר עסקאות מיזוגים ורכישות ששילבו היבטים טכנולוגיים מורכבים.

משרד יגאל ארנון ושות' מייצג חברות צעירות רבות, ומחלקת הקניין הרוחני הטכנולוגי והחוזי מכירה היטב את המגמות העדכניות ואת חוד החזית של הטכנולוגיה, כמו גם את הפרקטיקות המסחריות הנוהגות והמודלים המקובלים של מסחור.

אנחנו מתמחים בגיבוש סעיפים וחוזים מסחריים ובניהול מו"מ להגנה על הקניין הרוחני והאינטרסים האחרים של לקוחותינו. החברות הצעירות הנמנות עם לקוחותינו נהנות מן הידע הזה, אשר מסייע להן להביא את מוצריהן לשוק.

כמו כן, עורכי הדין במחלקה צברו ניסיון נרחב בנושאים הנוגעים לחוק לעידוד מחקר ופיתוח בתעשייה, ובעבודה עם רשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי). היות שחברות טכנולוגיה ישראליות רבות מקבלות מימון של הרשות, חשיבותה של התמחות זו גדולה במיוחד עבור לקוחותינו.

משרד יגאל ארנון ושות' דוגל בטיפול משפטי מקיף ומערכתי, על מנת לספק את כל היקף השירות המשפטי הנדרש בעסקאות בינלאומיות מורכבות, כולל שילוב של מחלקות המסים וההגבלים העסקיים במשרדנו.

הקשרים שיש למשרד עם משרדי עורכי דין בינלאומיים מובילים, מאפשר לנו לקבל מידע ומשוב, במידת הצורך, לגבי סוגיות הנוגעות בין היתר לרגולציה, הפצה, הגבלים עסקיים ואבטחת מידע.

דירוגים

הרשמו לעדכונים וחדשות