משרד יגאל ארנון ושות' מסייע ביעוץ משפטי שוטף ללקוחות ישראלים ובינלאומיים רבים. צוותי המחלקות המסחריות מייעצים ללקוחות בהיבטים מגוונים של משפט עסקי, לצורך הניהול היומיומי של עסקי הלקוחות, וכן בתכנון וליווי של עסקאות מקומיות ובינלאומיות. כל צוות מספק תשובות למכלול הצרכים המשפטיים של הלקוחות, תוך מתן פתרון מיידי לעניינים מיד כשהם מתעוררים, ושילוב אינטגרטיבי מתוך גישה מעשית ועניינית של ידע משפטי מעמיק ונרחב, עם ניסיון והבנה של הצרכים העסקיים של הלקוחות. כל צוות מתאם את הקשר בין לקוחות המשרד לבין המחלקות השונות, לרבות מחלקת המסים, הנדל"ן, ההגבלים עסקיים, דיני העבודה, והליטיגציה, באופן שמאפשר ללקוחות ליהנות מהסינרגיה בין המחלקות, ומספק להם נקודת גישה אחת, מקצועית ונגישה, הנותנת מענה לכל צרכיהם המשפטיים. המשרד מטפל במגוון רחב של הסכמים מסחריים ועסקיים בכל תחומי התעשייה, ובהם הסכמי מיזוג ורכישה, שיתופי פעולה, מיזמים משותפים ושותפויות, הסדרי מימון, הסכמי סוכנות, הפצה, זיכיון, רישוי ואספקה ועוד.

ליווי תאגידים

ייצוג וליווי תאגידים הם מעיסוקי הליבה של המשרד, וגישתנו לנושא זה מאופיינת בתפיסה עסקית, גמישות והתאמה לנסיבות המשתנות. אנו מייעצים ללקוחות בהיבטים מגוונים ורחבים של משפט עסקי ומסחרי, החל בדרוש לניהול היומיומי של עסקיהם וכלה בתכנון וליווי עסקאות מורכבות בישראל ובעולם. שיטת העבודה מבוססת על מתן מענה כולל ומקיף לצרכים מורכבים, באמצעות שימוש בצוותים רב־תחומיים לכל לקוח לפי הצורך. הצוותים מורכבים, בין היתר, מעורכי דין ממחלקות המסים, הנדל"ן, ההגבלים עסקיים, דיני העבודה והליטיגציה. כך אנו יכולים להעניק ללקוחות המשרד טיפול מקיף ויסודי הנוגע לכל צורכיהם המשפטיים בנקודת גישה אחת, מקצועית ונגישה.

מיזוגים ורכישות

משרד יגאל ארנון ושות' מייצג זה שנים רבות מגוון רחב של חברות, בהן חברות ישראליות וזרות, ציבוריות ופרטיות, בין השאר בעסקאות של מיזוגים ורכישות מהגדולות, החשובות והמורכבות ביותר שנעשו בישראל. במספר מקרים פיתחנו מבנה עסקה חדשני, ויישם לראשונה אסטרטגיות שטרם נעשה בהן שימוש בארץ, ובכך יצר המשרד תקדימים לעסקאות נוספות. לאורך השנים הרבות של העיסוק בתחומים אלו הצטברו אצלנו ניסיון וידע נרחבים ומעמיקים שמהם נהנים לקוחות המשרד. גודלו של המשרד מאפשר לו לאייש בעת הצורך את עסקאות המיזוגים והרכישות בצוות גדול דיו של עורכי דין מתחומי המומחיות הנדרשים, כדי לעמוד בלוחות זמנים מאתגרים. במקביל לטיפול בעסקאות ענק מתוקשרות, שבהן המשרד מייצג לרוב תאגידים בינלאומיים הרוכשים חברות ישראליות, אנו מטפלים גם בעסקאות מיזוג ורכישה מסדר גודל בינוני, ובהן עסקאות של חברות היי־טק וחברות הזנק, לצד חברות תעשייה מסורתיות ותיקות. אנו דוגלים בעבודה בצוותים רב־תחומיים: עורכי דין המתמחים בתחומי תאגידים, ניירות ערך, רגולציה, דיני עבודה, מיסוי, הגבלים עסקיים, ובמקרה הצורך גם ליטיגציה, מאחדים כוחות וכישורים כדי להעניק ללקוחות את מלוא קשת המומחיות הדרושה להשלמת כל היבטי העסקה ביעילות ובמהירות. עם לקוחות המשרד בתחום עסקאות המיזוגים והרכישות נמנות חברות תעשייה, חברות שירותים, בנקים, חברות היי­־טק וחברות הזנק. למשרד ניסיון מעשי בטיפול בעסקאות בכל מבנה וגודל, לרבות רכישת חברות ציבוריות ופרטיות, מיזוגים ומיזוגים הפוכים, חילופי מניות, מיזוגים הטעונים אישור בית המשפט, ועסקאות מכירת פעילות. למשרד גם התמחות מיוחדת במיזוגים שבמסגרתם חברה בינלאומית רוכשת חברה ישראלית.

ייעוץ רגולטורי

גופים עסקיים נתקלים ברגולציה בכל תחומי עיסוקם ובכל היבט של פעילותם. הודות לניסיון עבודה רחב היקף עם ומול רשויות המדינה, פיתחנו מומחיות ברגולציה מסחרית ישראלית בזירות שונות, דוגמת שוק ההון ושירותים פיננסים, עולם ההיי־טק, תקשורת, תשתיות ועוד. אנו מציעים ללקוחות ליווי שוטף בסוגיות רגולטוריות, תוך שימוש בידע הרב שנצבר בכל תחום ותחום, הן מעשי והן תיאורטי. ליווי צמוד זה מאפשר ללקוחות לגשת בבטחה למכרזים, להנפיק ניירות ערך לציבור, לרכוש ולמכור חברות הכפופות לרגולציה ייחודית, לכלכל את צעדיהם ו"לעשות עסקים" בישראל ללא חשש. היכרות המשרד עם המערכת הרגולטורית והיכולת לעבוד עם רגולטורים ברשויות השלטון ובמשרדי הממשלה השונים, מאפשרות לנו לספק ללקוחות פתרונות מקיפים והולמים לצרכים מגוונים.

מסחרי בינלאומי

משרד יגאל ארנון ושות' הוא בין המשרדים המובילים בישראל בתחום המסחרי הבינלאומי.

 • המשרד טיפל בכמה מן המיזוגים החשובים ביותר בישראל בשנים האחרונות, כולל רכישה של חברות ישראליות על ידי חברות בינלאומיות מפורסמות. אנו מייצגים הן את הצד הרוכש, כאשר חברות ישראליות רוכשות חברות זרות, והן את הצד המוכר, כאשר חברות ישראליות נמכרות לרוכשים זרים. המשרד ידוע בכך שרמתו המקצועית זהה לרמתם של המשרדים המובילים בארה"ב ובבריטניה, זוכה אצלם להערכה רבה ומיטיב לעבוד מולם.
 • אנו מייצגים בנקים ומוסדות פיננסיים בינלאומיים בפרויקטים רחבי היקף ובעסקאות מימון אחרות, שבהן הם מלווים כסף או דואגים לכך שגופים בישראל ילוו כסף ללווים מקומיים, וכן מלווים אותם במשא ומתן מול צדדים מקומיים בעסקאות המבוססות על ה-ISDA. אנו מספקים יעוץ רגולטורי שוטף לבנקים זרים, הן בנוגע לפעילויות ההלוואה שלהם והן בנוגע למגזר לקוחותיהם הפרטיים ולמתן שירותים פיננסיים שונים ללקוחות אלו.
 • אנו גם מייצגים לקוחות בתחומים הסבוכים ובעסקאות הגדולות ביותר בשוק ההון, כולל בנקים בינלאומיים בתפקידם כחתמים בהנפקות של ני"ע ואג"ח למשקיעים מוסדיים מקומיים וזרים; חברות ישראליות המנפיקות של בנאסד"ק ובבורסות אחרות; יעוץ רגולטורי בינלאומי, ועוד.
 • המשרד מייעץ ללקוחות במגוון ענייני משפט עסקי, הן בעניינים השוטפים והן בתכנון וביצוע של עסקאות מקומיות ובינלאומיות. המשרד יכול לשמש כ"דסק הישראלי" של יועצים משפטיים זרים, או לנהל בעצמו את העסקה מראשיתה ועד סופה.
 • אנו גאים ביכולתנו לספק מענה לכל צרכיהם של לקוחותינו, תוך התייחסות לכל ההיבטים המשפטיים והעסקיים ותוך שילוב של ידע מקיף עם הבנה מעמיקה של ההיבטים העסקיים.

הצוות המסחרי הבינלאומי עובד יחד עם המחלקות האחרות, כולל מח' מסים, נדל"ן, הגבלים עסקיים, דיני עבודה וליטיגציה, כדי להעניק ללקוחות שירות מקיף בכל תחומי המומחיות הרבים של המשרד. בזכות עורכי דין מצוינים, אשר רבים מהם הם דוברי אנגלית כשפת אם, ואשר למדו באוניברסיטאות המובילות בעולם ועבדו במשרדי עורכי הדין מן הגדולים בעולם, רמת השירות והמקצועיות שלנו משתווה לזו של משרד עורכי הדין המובילים בעולם.

עמותות ומלכ"רים

משרד עורכי דין יגאל ארנון ושות' מתמחה במגוון התחומים וההיבטים המשפטיים הנדרשים לעמותות ומלכ"רים ובהם:

 • הקמת התאגיד והסדרת פעילותו במסמכי יסוד התואמים את צרכיו;
 • ניהול ותפעול בהתאם לדין, לרבות שיטות עבודה מומלצות;
 • העסקת צוות עובדים ונותני שירותים;
 • ניהול נכסים של התאגיד, כולל הקצאת קרקעות על ידי רשויות מקומיות;
 • ייצוג מול רשויות המדינה ובהליכים משפטיים שונים (בתי משפט מנהליים, בית המשפט העליון, ובוועדות ערעור שונות);
 • היבטי מיסוי והדיווח הכרוכים בפעילות התאגיד;
 • ליווי שוטף במזכירות התאגיד, במכרזים, חוזים והליכים מנהליים;
 • הליכי פירוק התאגיד על הייחודיות שבו;

במקרים מסוימים, ובמיוחד כשמדובר בארגונים קטנים ומעטי משאבים שפעילותם מיועדת לכלל הציבור, אנו מספקים להם ייעוץ משפטי מוזל או אף ללא תשלום, בנושאי דיני תאגידים, תעסוקה והיבטים ארגוניים ותפעוליים.

דירוגים

הרשמו לעדכונים וחדשות