משרד יגאל ארנון ושות' הוא בין המשרדים המובילים בישראל בתחום המסחרי הבינלאומי.

המשרד טיפל בכמה מן המיזוגים החשובים ביותר בישראל בשנים האחרונות, כולל רכישה של חברות ישראליות על ידי חברות בינלאומיות מפורסמות. אנו מייצגים הן את הצד הרוכש, כאשר חברות ישראליות רוכשות חברות זרות, והן את הצד המוכר, כאשר חברות ישראליות נמכרות לרוכשים זרים. המשרד ידוע בכך שרמתו המקצועית זהה לרמתם של המשרדים המובילים בארה"ב ובבריטניה, זוכה אצלם להערכה רבה ומיטיב לעבוד מולם.

אנו מייצגים בנקים ומוסדות פיננסיים בינלאומיים בפרויקטים רחבי היקף ובעסקאות מימון אחרות, שבהן הם מלווים כסף או דואגים לכך שגופים בישראל ילוו כסף ללווים מקומיים, וכן מלווים אותם במשא ומתן מול צדדים מקומיים בעסקאות המבוססות על ה-ISDA. אנו מספקים יעוץ רגולטורי שוטף לבנקים זרים, הן בנוגע לפעילויות ההלוואה שלהם והן בנוגע למגזר לקוחותיהם הפרטיים ולמתן שירותים פיננסיים שונים ללקוחות אלו.

אנו גם מייצגים לקוחות בתחומים הסבוכים ובעסקאות הגדולות ביותר בשוק ההון, כולל בנקים בינלאומיים בתפקידם כחתמים בהנפקות של ני"ע ואג"ח למשקיעים מוסדיים מקומיים וזרים; חברות ישראליות המנפיקות של בנאסד"ק ובבורסות אחרות; יעוץ רגולטורי בינלאומי, ועוד.

המשרד מייעץ ללקוחות במגוון ענייני משפט עסקי, הן בעניינים השוטפים והן בתכנון וביצוע של עסקאות מקומיות ובינלאומיות. המשרד יכול לשמש כ"דסק הישראלי" של יועצים משפטיים זרים, או לנהל בעצמו את העסקה מראשיתה ועד סופה.

אנו גאים ביכולתנו לספק מענה לכל צרכיהם של לקוחותינו, תוך התייחסות לכל ההיבטים המשפטיים והעסקיים ותוך שילוב של ידע מקיף עם הבנה מעמיקה של ההיבטים העסקיים.

הצוות המסחרי הבינלאומי עובד יחד עם המחלקות האחרות, כולל מח' מסים, נדל"ן, הגבלים עסקיים, דיני עבודה וליטיגציה, כדי להעניק ללקוחות שירות מקיף בכל תחומי המומחיות הרבים של המשרד. בזכות עורכי דין מצוינים, אשר רבים מהם הם דוברי אנגלית כשפת אם, ואשר למדו באוניברסיטאות המובילות בעולם ועבדו במשרדי עורכי הדין מן הגדולים בעולם, רמת השירות והמקצועיות שלנו משתווה לזו של משרד עורכי הדין המובילים בעולם.

דירוגים

הרשמו לעדכונים וחדשות