מחלקת סימני המסחר במשרדנו מעניקה מגוון רחב של שירותים הקשורים לרישום ולהגנה על שמות מסחריים באמצעות שימוש נכון בהם ורישומם כסימני מסחר, בארץ ובעולם.

משרדנו מלווה את לקוחותיו החל מראשית הדרך במתן ייעוץ משפטי וסיוע בנוגע לבחירת שמות מסחריים, תכנון אסטרטגי ובניית מערך מקצועי לרישום סימני מסחר - הן טריטוריאלי והן בינלאומי, ואופן השימוש הנכון בסימני מסחר.

משרדנו עורך עבור לקוחותיו הישראלים והזרים חיפושים בארץ ובחו"ל לבדיקת זמינותם של סימני מסחר בשוק הגלובאלי. בדיקות אלו נועדות לאפשר לשימוש ורישום, או לאתר סימני מסחר של מתחרים או מפרים, לערוך חוות דעת בכל הנוגע לכשירות של סימני מסחר לשימוש ולרישום, לספק ייעוץ משפטי בנוגע להגדרת הבקשות ולטפל משפטי בהליכי הרישום מול רשם סימני המסחר, ולערוך הסכמים מסחריים הנוגעים לסימני מסחר ומוניטין.

למשרדנו צוות מקצועי בעל ניסיון רחב ועתיר שנים בהגנה על סימני מסחר בארץ ובעולם, בייעוץ ובטיפול שוטף בכל הנוגע לסימני המסחר של חברות ענק ישראליות ובינלאומיות מצד אחד ושל חברות סטארטאפ בתחילת דרכן מצד שני.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם עמיתים בחו"ל לצורך הבטחת הגנה אופטימאלית על זכויותיהם של לקוחותינו בסימני המסחר אשר בבעלותם בישראל ובעולם.

משרדנו מתמחה גם בייצוג של לקוחותיו בהליכי ליטיגציה הקשורים במחלוקות וסכסוכים משפטיים מתחום סימני מסחר, המתקיימים בכל הערכאות השיפוטיות בישראל.

הרשמו לעדכונים וחדשות