פעילותו של הדסק הסיני של המשרד הוא כיום מן הפעילויות החשובות ביותר שלנו. ניסיוננו מקיף מגוון תעשיות, כולל פרויקטים של תשתיות, בנקאות, אבטחת סייבר, מדעי החיים, אגרוטק, פינטק ונדל"ן. ניסיוננו בעבודה מול סין כולל עסקאות הון סיכון והשקעות פרטיות, מיזמים משותפים מסחריים מורכבים, מיזוגים ורכישות ועסקאות שוק ההון, והכל בין אם מדובר בכסף שנכנס לישראל או בכסף שיוצא ממנה. אנו גאים במיוחד בכך שייצגנו את הספונסורים בהנפקה הראשונה אי פעם של חברה ישראל בבורסה בהונג קונג.

לקוחותינו מעריכים לא רק את הידע המקיף של עורכי הדין שלנו, אלא גם את החשיבה העסקית-מעשית שלהם ואת רגישותם להיבטים הבין-תרבותיים הכרוכים בעסקאות מול גופים סיניים. עורכי הדין שלנו מוזמנים באופן תדיר להרצות בכנסים ובימי עיון שבהם נדונים ההיבטים הייחודיים של עסקאות מסוג זה, ומספרים על התובנות שגזרו מתוך שנים של ניסיון. משרד יגאל ארנון ושות' אף מארח באופן קבוע משקיעים ויזמים סיניים המבקרים בישראל.

המשרד מטפח קשרים מקצועיים עם משרדי עורכי הדין המובילים בסין ובהונג קונג, והודות לכך אנו מציעים ללקוחותינו שירות משפטי מקיף וחוצה-גבולות על פי צרכיהם.

דירוגים

הרשמו לעדכונים וחדשות