חלק ניכר מפעילותו של משרד יגאל ארנון ושות' היא בזירה הבינלאומית. אנו משמשים כעורכי הדין המובילים בעסקאות בינלאומיות, כולל מיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים ושיתופי פעולה אסטרטגיים אחרים, בעסקאות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות, עסקאות מימון ציבוריות ופרטיות, עסקאות בנקאיות, ליטיגציה, שינויים מבניים בתאגידים, הסדרי חוב, הסכמי הפצה, זיכיונות ונדל"ן. עיקר הפעילות שלנו בארה"ב, אנגליה ואירופה, אנו מייעצים גם ללקוחות המנהלים עסקים עם אוסטרליה, סין, יפן, הודו והמזרח הרחוק, ומדינות נוספות.

סין

פעילותו של הדסק הסיני של המשרד הוא כיום מן הפעילויות החשובות ביותר שלנו. ניסיוננו מקיף מגוון תעשיות, כולל פרויקטים של תשתיות, בנקאות, אבטחת סייבר, מדעי החיים, אגרוטק, פינטק ונדל"ן. ניסיוננו בעבודה מול סין כולל עסקאות הון סיכון והשקעות פרטיות, מיזמים משותפים מסחריים מורכבים, מיזוגים ורכישות ועסקאות שוק ההון, והכל בין אם מדובר בכסף שנכנס לישראל או בכסף שיוצא ממנה. אנו גאים במיוחד בכך שייצגנו את הספונסורים בהנפקה הראשונה אי פעם של חברה ישראל בבורסה בהונג קונג. לקוחותינו מעריכים לא רק את הידע המקיף של עורכי הדין שלנו, אלא גם את החשיבה העסקית-מעשית שלהם ואת רגישותם להיבטים הבין-תרבותיים הכרוכים בעסקאות מול גופים סיניים. עורכי הדין שלנו מוזמנים באופן תדיר להרצות בכנסים ובימי עיון שבהם נדונים ההיבטים הייחודיים של עסקאות מסוג זה, ומספרים על התובנות שגזרו מתוך שנים של ניסיון. משרד יגאל ארנון ושות' אף מארח באופן קבוע משקיעים ויזמים סיניים המבקרים בישראל. המשרד מטפח קשרים מקצועיים עם משרדי עורכי הדין המובילים בסין ובהונג קונג, והודות לכך אנו מציעים ללקוחותינו שירות משפטי מקיף וחוצה-גבולות על פי צרכיהם.

יפן

הדסק היפני במשרד יגאל ארנון ושות' מאופיין בדינמיות רבה, וחברים בו עורכי דין בעלי קשת של התמחויות, המייצגים את לקוחותינו הישראלים והבינלאומיים בעסקאות מול שותפים יפניים, וכן את לקוחותינו היפניים המעוניינים לעשות עסקים בישראל. היחסים ושיתוף הפעולה בין גופים ישראלים ויפניים התעצמו בשנים האחרונות, עם התהדקות הקשרים הכלכליים שבין המדינות בתחומים רבים. שיתוף פעולה זכה לחיזוק עם ביקורו של ראש ממשלת ישראל ביפן ועם ביקור הגומלין של ראש ממשלת יפן בישראל. ביקורים אלו זכו לסיקור נרחב בתקשורת, ושני ראשי הממשלה הביאו עמם משלחות של אנשי עסקים שהביעו עניין רב בהרחבת היחסים הכלכליים. על רקע זה, ועם פתיחת הזדמנויות עסקיות חדשות לאנשי עסקים משתי המדינות, המשרד הוא הבחירה הטבעית עבור אנשי עסקים ישראלים המעוניינים לחדור לשוק היפני, ועבור אנשי עסקים יפנים המעוניינים לחדור לשוק בישראל. הניסיון שלנו חובק תעשיות רבות – טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה ותרופות, אגרוטק, נדל"ן, תשתיות, תוכנה, מכשור רפואי, הון סיכון, מיזוגים ורכישות ועסקאות השקעה, בנקאות, אבטחת סייבר, פינטק, אבטחה ותעשיות ביטחוניות. לקוחותינו מוקירים את הייעוץ העסקי-מעשי שלנו, המגובה בידע משפטי מעמיק וברגישות להיבטים הבין-תרבותיים של ייצוג לקוחות בעסקאות בין ישראל ליפן. משרד יגאל ארנון ושות' הוא "חבר ברונזה" בלשכת המסחר ישראל-יפן. באמצעות לשכת המסחר, המשרד שוקד על המשך פיתוח קשרי המסחר שבין המדינות ועל גיבוש פלטפורמה דרכה עסקים משני הצדדים יוכלו ליצור קשר ולזהות אינטרסים משותפים. אנו עומדים בקשר הן עם שגרירות יפן והן עם הרשויות בישראל, על מנת לאפשר ולטפח את הסחר שבין ישראל ויפן. בהקשר זה, הגשנו את המלצותינו לממשלת ישראל לגבי תיקון לאמנת המס ישראל-יפן.

הודו

הדסק ההודי של יגאל ארנון ושות' מאופיין בדינמיות רבה, וחברים בו עורכי דין בעלי קשת של התמחויות, המייצגים את לקוחותינו הישראלים והבינלאומיים בעסקאות מול שותפים הודיים, וכן את לקוחותינו ההודיים המעוניינים לעשות עסקים בישראל. המשרד ייצג לקוחות מהודו המגיעים ממגוון של תעשיות: אגרוטק, נדל"ן, תשתיות, ביוטכנולוגיה ותרופות, תוכנה, מכשור רפואה, הון סיכון והשקעות, בנקאות, אבטחה ותעשיות ביטחוניות. לקוחותינו מוקירים את הייעוץ העסקי-מעשי שלנו, המגובה בידע משפטי מעמיק וברגישות להיבטים הבין-תרבותיים של ייצוג לקוחות בעסקאות בין ישראל להודו. המשרד מטפח קשרים מקצועיים עם משרדי עורכי הדין המובילים בהודו, והודות לכך אנו מציעים ללקוחותינו שירות משפטי מקיף וחוצה-גבולות על פי צרכיהם.

גרמניה

הדסק הגרמני של יגאל ארנון ושות' מאופיין בדינמיות רבה, וחברים בו עורכי דין בעלי קשת של התמחויות, המייצגים את לקוחותינו הישראלים והגרמנים בעסקאות שונות. עורכי הדין בדסק הגרמני שלנו עובדים עם לקוחות במגוון תחומים וסוגיות, על פני תעשיות שונות – אבטחה ותעשיות ביטחוניות, תרופות, אנרגיה וקלינטק, תעשיית המכוניות, אבטחת סייבר, מדעי החיים וביוטכנולוגיה, נדל"ן, הנדסת תעשייתית וטכנולוגיות תקשורת. בתחומים אלה, היינו מעורבים גם במיזוגים ורכישות ובעסקאות השקעה ושוק ההון. עו"ד אופיר לוי, שותף המסים במשרד, עבד בעבר במנהל הכנסות המדינה שבמשרד האוצר, ושימש כראש מחלקת מיסוי בינלאומי וכיועץ מקצועי בכיר לראש מינהל הכנסות המדינה. אופיר ניהל את צוות המו"מ הישראלי בגיבוש אמנת המס עם גרמניה ועם מדינות אחרות, ובעל התמחות ייחודית בסוגיות מיסוי שבין ישראל לגרמניה. לקוחות הפעילים בעסקאות שבין גרמניה לישראל מעריכים את הייעוץ העסקי-מעשי שלנו, המגובה ברגישות להיבטים המשפטיים והבין-תרבותיים, שבזכותו הם מצליחים לגשר על פערים שהם מעבר לגיאוגרפיה ולערכים מילונאיים.

אוסטרליה

הדסק האוסטרלי של יגאל ארנון ושות' מאופיין בדינמיות רבה, וחברים בו עורכי דין בעלי קשת של התמחויות, המייצגים את לקוחותינו הישראלים והאוסטרלים ביוזמות עסקיות שונות.

התהדקות יחסי המסחר בין ישראל ואוסטרליה

קשרי המסחר בין ישראל ואוסטרליה התרחבו לאחרונה באופן משמעותי, עם התהדקות הקשרים הכלכליים בין שתי המדינות בתחומים רבים. שיתוף הפעולה שבין המדינות זכה לחיזוק כאשר שר המדע והחדשנות האוסטרלי (לשעבר), מר כריסטופר פיין, והמדען הראשי במשרד הכלכלה, מר אבי חסון, חתמו על הסכם שיתוף פעולה ראשון במו"פ. אוסטרליה הצהירה כי תל אביב תהיה הLanding Pad" " הראשון שלה, וכך הפכה את הפיתוח של היזמות האוסטרלית בשיתוף עם "אומת הסטרטאפים" מחלום, לפרויקט בר השגה. מאז נחתמו הסכמים נוספים שמטרתם לקדם את מאמצי המו"פ המשותפים לישראל ולאוסטרליה, חברות ישראליות הונפקו בבורסה האוסטרלית, ASX, הוקמו קרנות הון סיכון אוסטרליות המתמקדות בהשקעות בישראל, וחלה התקדמות במו"מ על אמנת המס בין שתי המדינות.

ניסיון ותחומי פעילות

הניסיון של יגאל ארנון ושות' בתחום האוסטרלי חובק תעשיות רבות - טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה ותרופות, אגרוטק, תוכנה, מכשור רפואי, הון סיכון, בנקאות, מימון פרויקטים, אבטחה ותעשיות ביטחוניות. בתחומים אלו, נטלנו חלק גם במיזוגים ורכישות, בהשקעות ובעסקאות בשוק ההון. לקוחות הפעילים בעסקאות שבין אוסטרליה לישראל, מעריכים את הייעוץ העסקי-מעשי שלנו, המגובה ברגישות להיבטים המשפטיים והבין-תרבותיים, שבזכותו הם מצליחים לגשר על פערים שהם מעבר לגיאוגרפיה ולערכים מילונאיים. על מנת לקדם את היחסים ולשרת את לקוחותינו, אנו מארחים ונפגשים באופן קבוע עם מדינאים אוסטרליים המבקרים בישראל ועם נציגים בכירים מעולם הבנקאות, ההשקעות והטכנולוגיה באוסטרליה. המשרד הוזמן לספק להם יעוץ לגבי ההיבטים הייחודיים שבעסקאות בין ישראל לבין אוסטרליה.

קשרים באוסטרליה

המשרד מטפח קשרים מקצועיים עם משרדי עורכי הדין המובילים באוסטרליה, והודות לכך אנו מציעים ללקוחותינו שירות משפטי מקיף וחוצה-גבולות בעסקאות שהם מבצעים באוסטרליה ובישראל. מיכה טולמן ודייוויד רונס, שניים מעורכי הדין בדסק האוסטרלי שלנו, הצטרפו למשרד לאחר שצברו ניסיון משפטי בשניים ממשרדי עורכי הדין המובילים באוסטרליה, והם מייצגים לקוחות אוסטרליים במגוון עסקאות המשלבות עסקים באוסטרליה ובישראל.

 

הרשמו לעדכונים וחדשות