הנהלה מקצועית

הנהלה מקצועית

אלי פרדס
מנהל כספים

אלי פרדס משמש כמנהל הכספים של המשרד ואחראי על הניהול הפיננסי של המשרד,  פיתוח והטמעת מודלים לשיפור הפעילות העסקית של המשרד והכנת דוחות תומכי החלטה להנהלה ולשותפים. אלי חבר בוועדת מחשוב ושותף בתכנון מדיניות המחשוב במשרד.  אלי מוביל פרויקט רב שנתי להטמעת מערכות ERP  ו – BI במשרד,  אשר ישדרגו את אופן ניהול המידע, עיבודו, השימוש בו והפצתו למקבלי ההחלטות. אלי הוא רואה חשבון,  ובעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני (M.B.A.) במימון ומערכות מידע מהאוניברסיטה בעברית בירושלים. אלי נשוי למיכל ואב לליאור, ניצן ועמית. בזמנו הפנוי, אלי מתנדב במכון שילוב,  מטייל, מייצר יין ועוסק בספורט.

אימייל: elip@arnon.co.il

טל: 9239 623 02

שירי מנשה
מנהלת פיתוח עסקי וחדשנות

שירי מנשה היא מנהלת הפיתוח העסקי במשרד. שירי מנהלת את כל תהליכי הפיתוח העסקי, שיווק, ניהול מותג, יחסי ציבור, דיגיטל, שיתופי פעולה, אסטרטגיה מקומית ובינלאומית, וכן אחראית גם על זיהוי ויישום דרכים חדשניות לשיפור והתייעלות של המשרד במתן שירותים משפטיים ובהתנהלותו העסקית ועוד. קודם לתפקידה הנוכחי שימשה שירי כמנהלת פיתוח עסקי בפירמת רואי החשבון KPMG - סומך חייקין. קודם לכן מילאה תפקידי יעוץ ושיווק בפירמה רואי החשבון PwC. שירי בוגרת תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק, מאוניברסיטת בר אילן.

אימייל: shirim@arnon.co.il

טל: 7745 608 03

ערן ליאוצי
מנהל מערכות מידע

ערן ליאוצי הוא מנהל מערכות המידע במשרד. לערן ישנה אחריות כוללת על מערכות המחשוב, התשתיות, התקשורת, אבטחת המידע והמשכיות עסקית. כמו כן, ערן בוחן ומנתח את צרכי המשרד ומשלב טכנולוגיות מתקדמות לשיפור מערך המחשוב הארגוני.  לערן נסיון רב שנים בניהול מערכות מידע בתחום הפיננסי והמשפטי, ושימש מספר שנים כמרצה בבית ספר ללימוד מקצועות המחשב. בהכשרתו הינו מנתח מערכות מידע מלשכת מנתחי המערכות בישראל, ומנהל מערכות מידע בכיר מהטכניון.

אימייל: eranl@arnon.co.il

טל: 7745 608 03

עופרה קרומה
מנהלת משאבי אנוש

ביחד עם צוות משאבי אנוש של המשרד, עופרה מובילה את כל היבטי ההון האנושי לרבות – גיוס וקליטה, איתור וליווי מתמחים, הדרכה ופיתוח ארגוני, יעוץ וסיוע למנהלים, מדיניות תגמול, חווית העובד, ורווחה – כל אלו מתוך מטרה לאפשר למשרד ולעובדיו להצליח ולצמוח. עופרה הצטרפה למשרד אחרי שורת תפקידי משאבי אנוש במספר חברות – "נטפים", "גדות" ו"צ'מפיון מוטורס". היא בעלת תארים BA+ MA מטעם האוניברסיטה הפתוחה, ובוגרת תוכניות שונות ללימודי תעודה בייעוץ ארגוני, הנחיית קבוצות, אימון, פסיכולוגיה חיובית, וייעוץ קריירה.

אימייל: ofrak@arnon.co.il

טל: 7745 608 03

מרב בן יהודה
מנהלת תפעול - תל אביב

מרב בן- יהודה מנהלת תפעול וצוות אדמיניסטרטיבי במשרד. בעלת ניסיון של למעלה מ-18 שנה בניהול משרדי עורכי דין. לפני כן ניהלה חברות בתחום החינוך. בוגרת תואר ראשון בהצטיינות יתרה באוניברסיטת חיפה.

אימייל: meravb@arnon.co.il

טלפון: 7744 608 03

איריס אלפרסי
מנהלת תפעול - ירושלים

 

איריס אלפרסי היא מנהלת תפעול וצוות אדמיניסטרטיבי במשרד בירושלים. לאיריס ניסיון תפעולי רב שנים, והיא מטפלת בניהול תקציב ורכש, ניהול צוותי עבודה, ביצוע פרויקטים מורכבים, הפקת אירועים ומתן שירות ללקוחות. איריס עובדת במשרד למעלה מ-30 שנה.

אימייל: irisel@arnon.co.il

טל: 9240 623 02

הרשמו לעדכונים וחדשות